Zahradu dělají krásnou i zahradní dekorace

svicen duch

Kdo má zahradu, má zcela jiné možnosti relaxace i aktivního odpočinku. Zahradu však zkrášlují nejen nově vysázené rostliny, ale i zahradní keramika.

Jenom s rostlinkami si na zahrádce nevystačíme. Zahradu zkrášlí i keramika. Jednak ta v podobě různých keramických nádob. Do nich sázíme především balkonovky, nebo některé rostlinky, které nejsou mrazuvzdorné, či je pěstujeme jako letničky. Například do stínu se do keramických nádob hodí fuchsie či begónie. Na slunečném místě pak vyniknou muškáty, petúnie i aksamitník. Zkuste do těchto keramických květináčů přidat ještě další zahradní dekorace. Než se květiny rozrostou, dodají truhlíkům tu správnou atmosféru. Nádherní mohou být motýlci – modrásek, bělásek či žluťásek, ale i různí ptáčci.

Chtěli byste, aby se vám na zahradě usadila žluna, datel, nebo vás navštívil dudek? Možná se vám to nikdy nepovede. Zkuste to jinak. Keramika Andreas, za kterou stojí keramik Jiří Andreas, umí naše zahrady zkrášlit i těmito atraktivními ptáčky.

Keramičtí ptáčci zahradě sluší

Brabec, sýkorka koňadra, červenka, sýkorka modřinka, ale i sova pálená – toto je další zahradní keramika, kterou můžete umístit různě do truhlíků, květináčů, na ploty a plůtky, na kamenné zídky i někam do trávníku. Určitě vymyslíte, i jak je umístit na stromy. Sovu pálenou si pořídíte dokonce i jako svícen. Takže vám může krásně svítit večer u vchodových dveří nebo pod pergolou.

Zahradních dekorací se dá koupit poměrně hodně, avšak ne všechny jsou vkusné. To však rozhodně není případ těch z Keramiky Andreas. Tyto dekorace jsou příkladem vkusného doplnění zahrady keramikou a potěší rovněž děti.

Ptáčkové a další dekorace však mohou zkrášlovat nejen zahrady

Nádherné budou na okenních parapetech, mezi okny i na našich balkonech. Přinesou přírodu do našich městských bytů. Jsou skvělým dárkem pro každého, kdo má rád přírodu a vy mu chcete udělat radost něčím skutečně nápaditým. Ptáčky můžete navíc dokupovat postupně a rozšiřovat tak svoji sbírku, či sbírku toho, koho jimi obdarováváte.

nase-priroda1
Foto: Keramika Andreas

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*