Regály pro maximální využití skladovacího prostoru.

regál Practic

regál PracticRegály mají široké využití v průmyslu, komerčních i privátních prostorech. Jsou tvořeny soustavou polic. Mohou být z různých materiálů, dřeva, plastu či kovu nebo z jejich kombinací.  Do skladů a dílen je nejčastěji volen kovový nábytek. Díky sestavě regálů vytvořené podle potřeb určitého prostoru můžete veškeré vybavení, nářadí a materiál přehledně a snadno utřídit a uspořádat i ve stísněných prostorech. Podle účelu a skladovaného materiálu se regály dělí na archivní, policové, paletové a konzolové. Více než regály monolitní oceníte ve skladech a dílnách stavebnicové nastavitelné sestavy regálů, které lze v případě potřeby rozšířit nebo upravit. Kovové regály se snadno udržují a mají vysokou nosnost, kterou lze snadno spočítat pro konkrétní rozměry regálu nebo sestavy.

Díky promyšlené konstrukci s profilovanými sloupy pro zvýšení nosnosti lze kovové regály použít i pro skladování objemných a těžkých věcí. Při zvolení vhodného rozměru a odstupňování polic lze regály použít k osazení plastovými boxy, krabicemi standardních rozměrů, šanonů i ke skladování drobných součástek. Nejčastěji se používají základní pozinkované regály, které jsou ekonomické.

Pro speciální provozy s vyššími nároky na hygienu a vzhled policových systémů se hodí regály s povrchovou úpravou vypalováním práškové barvy. Systém regálů a archivů s touto povrchovou úpravou využijete i v kancelářích. Barevná škála je téměř neomezená a barvy regálů lze sladit se stávajícím nábytkem a vybavením.  Nejdražší, ale nejodolnější regály vhodné pro potravinářské provozy, prodejny, nemocniční zařízení a laboratoře, jsou z nerezu. Na přání lze vytvořit i hliníkové nebo chromované regály na míru.
Pokud potřebujete policemi a regály vybavit archiv, sklad pneumatik nebo jiného zboží nebo dílnu můžete si nechat zdarma zpracovat cenovou nabídku. Pro maximální využití prostoru a vysokou funkčnost můžete využít zaměření přímo na místě. Konzultujte požadavky na vzhled a řešení sestav regálů s odborníky a nechte si navrhnout optimální umístění nábytku.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*