Vestavěné skříně nejen do nik v interiéru.

nábytek pjaták

nábytek pjatákVestavěné skříně na míru jsou součástí téměř každého moderního, maximálně funkčně zařízeného interiéru, včetně interiérů minimalistických. Vypadají v interiéru velmi dobře, nepřekáží, jako nevhodně zvolené volně stojící skříně a využívají beze zbytku prostor. Vestavěné skříně se vyrábí na míru podle potřeb daného prostoru.

Výběr materiálu a dekoru je jen na vás. Sortiment je opravdu široký, a pokud se rozhodnete pro vestavěné skříně při rekonstrukci, není problém sjednotit jejich styl se stávajícím zařízením místnosti. Můžete zvolit design v přírodních tónech, ale nemusíte se bát ani barev. Protože vestavěné skříně, například ty šatní jsou dominantou místnosti, vybírejte vždy kvalitní materiál a řešení skříně nechte raději na profesionálech.

Můžete si nechat zhotovit návrh, pro lepší představu o konečném vzhledu a umístění skříní. Není nutné vždy umístit vestavěné skříně do nik a výklenků místností. Skříně lze použít například i jako stěnu pro částečný nebo úplný předěl místnosti. Abyste byli s novou skříní spokojeni, rozmyslete si úplně na začátku projektu, co všechno by mělo být ve vestavěných skříních uloženo. Pro pověšení košil, sak a šatů je potřeba zajistit minimální rozměry, které je třeba při návrhu skříně zohlednit. Pokud máte omezené prostory v bytě či domě, vyplatí se využít celou výšku místnosti a horní patra skříně využít pro uskladnění sezónních nebo méně využívaných věcí. Pro minimální omezení prostoru slouží i posuvné otevírání skříní. Pokud chcete malou místnost opticky zvětšit, můžete zvolit zrcadla nebo zrcadlové dveře.

Nábytek Pjaták vám zpracuje nezávazný grafický návrh včetně cenové kalkulace. Službou zákazníkům je i 3 letá záruční doba a pozáruční servis. Dejte přednost kvalitnímu nábytku české výroby, zhotovenému podle vašich představ a přání. Vestavěné skříně budete využívat po mnoho let. Proto se raději vyhněte sériovým výrobkům, které sice poměrně dobře vypadají, ale jen na první pohled. Na povrchu desek, ze kterých bývají levné skříně vyrobeny je pouze lisovaná fólie, která je náchylná na odloupnutí, poškrábání a jiné poškození. Vestavěné skříně Brno mají  kvalitní zesílené ABS hrany.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*