Příjemné bydlení v hlavním městě.

byty v Praze

byty v PrazeKaždý má vlastně stejné základní představy o ideálním bydlení. Ať už se jedná o početnou rodinu nebo jednotlivce, všichni chtějí bydlet pohodlně a v příjemném prostředí. Jak by ale takové bydlení mělo vypadat v detailech, o tom se představy velmi liší.

Výhodou bydlení v novostavbě je využití moderních technologií, materiálů a znalostí. Nové byty se stavějí s ohledem energetickou úspornost. Výhodou bydlení ve stávajících a připravovaných rezidenčních projektech je vysoká dopravní dostupnost a občanská vybavenost. Všechny nové byty Praha jsou navrženy s ohledem na stávající zástavbu. Velmi důležité je i osázení zelení a dostatečné množství zelených a odpočinkových ploch v okolí bytových domů.

Pohodlně bydlet se dá i v hlavním městě. Developerské projekty Praha nabízejí bydlení v zajímavých lokalitách v Praze. Sehnat v hlavním městě kvalitní, moderní bydlení s maximálním soukromím  se zdá být větším problémem, než najít v Praze dobrou zajímavou práci.

Byty v komplexu Korunní v Praze Vinohradech nabízí bydlení ve třech obytných domech – Boulevard, Villa a Industrial uspořádaných do čtverce, s vnitřní odpočinkovou plochou se zelení a lavičkami. V rezidenci Villa jsou situovány nadstandartní luxusní bytové jednotky a studia. Milovníci originálního pohledu na bydlení ocení technické pojetí, které nabízí rezidence Industrial.  Nové byty Praha naleznete i v rezidenčním projektu v Modřanech. BelariePark nabízí bydlení s dotykem přírody. I pokud žijete v Praze nemusíte jet desítky minut autem nebo městskou hromadnou dopravou pokud si chcete zaběhat nebo se projet na inlinech nebo na kole.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*