Představujeme oblast Sluneční jezera

ubytování Sluneční jezera

Slovenská republika má mnoho co nabídnout, krásné lokality lákající k návštěvě se ani zdaleka neomezují na oblast Vysokých a Nízkých Tater. Pokud jedete na Slovensko, ať už za obchodem nebo na dovolenou, určitě vás nadchne ubytování Senec Sluneční jezera v hotelu Sun.

Ubytování v hotelu Sun

ubytování Sluneční jezeraUbytování Senec zahrnuje mnoho možností. Hotel Sun  nabízí ubytování v luxusních pokojích s klimatizací, LCD TV, trezorem a mini-ledničkou. Samozřejmostí je možnost internetového připojení přes wifi. Díky kvalitně vybavenému konferenčnímu salonu lze hotel využít i pro pořádání nejrůznějších firemních akcí, školení a konferencí. V Bloku A najdete16 funkčně vybavených dvoulůžkových pokojů a 2 apartmány, které ocení třeba rodiny s dětmi, v bloku B je k dispozici šestnáct třílůžkových pokojů a jeden dvoulůžkový pokoj

Hotel Sun je označen třemi hvězdičkami, vybavením pokojů a nároky na čistotu ai ale nezadá ani s hotely pyšnícími se čtyřmi hvězdami. K dispozici je wellness zóna s infra saunou, finskou saunou, vířivkou a odpočinkovou zónou. Děti se mohou zabavit v dětském koutku.

Poznáváme Senec Sluneční jezera

Tato zajímavá turistická lokalita se nachází poměrně nedaleko od Bratislavy. Slnečné jazerá nebo také  Senecké jazerá je název turistické lokality u rozlehlého uměle vytvořeného jezera patřícího k městu Senec.  Už v polovině devatenáctého století v této oblasti bylo pět menších samostatných jezer vzniklých po bagrování štěrku na výstavbu železnice z Bratislavy do Galanty. To současné jezero, chcete li zatopený lom, vzniklo sloučením jednotlivých vodních ploch až mnohem později, rekreačně bylo využíváno již ve dvacátých letech devatenáctého století. Tehdy toto přírodní koupaliště neslo vznešený název Slovenské Tahiti.

Přírodní koupaliště Sluneční jezera s rozlohou okolo 100  hektarů a maximální hloubkou 12 metrů se může pochlubit veškerým zázemím pro návštěvníky,   různými  typy stravovacích zařízení i možností vodních sportů a rybolovu. Nechybí dětská hřiště, hřiště na beach volejbal,  tenisové kurty, půjčovna loděk a šlapadel ani fotbalové hřiště s umělým povrchem. Na severní straně areálu se nachází aquapark Aquathermal Senec.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*