Regálové systémy pro prodejnu, sklad či domácnosti

regálové systémy

regálové systémyV každém obchodě musí být zboží přehledně vystaveno. Bez toho to prostě nejde. Pro vybavení  obchodu i vybavení nejrůznějších druhů prodejen jsou vhodné policové systémy, které lze přizpůsobit velikosti, váze i povaze nabízeného zboží. Kvalitní kovové regály najdou své uplatnění nejenom v prodejnách a skladech, ale i v domácnosti, třeba v garáži, malé dílně, sklepě nebo v technické místnosti rodinného domu.

Vybavení prodejen většinou zahrnuje i skladové regály, u kterých není kladen takový důraz na vzhled, ale spíš užitné vlastnosti. Pokud sháníte regály a další vybavení prodejen za rozumnou cenu, podívejte se na sortiment české firmy Euro regály, která nabízí univerzálně použitelné i specializované regály různých typů i rozměrů.  Díky optimálním skladovým regálům lze dosáhnout snížení potřebného prostoru. Platí totiž, že nejenom čas, ale i místo jsou peníze.

Díky stavebnicovému policovému systému lze přizpůsobit regály přesně prostoru, který je k dispozici. Navíc je možné systém regálů rozšiřovat o další díly. Výhodou je jednoduchá montáž bez nutnosti dalšího spojovacího materiálu a vysoká stabilita a nosnost systému. Jedna police má nosnost od cca 100 až do 350 kg. Důraz je kladen na kvalitu materiálu i provedení a všechny regály jsou vyvíjené v souladu s normami pro použití produktu v evropské unii. Povrchová úprava pozinkem je vyhledávaná nejenom pro svůj vzhled. Pozinkování je ideální při vyšším namáhání systému a v náročnějším prostředí.

Pokud se chystáte vybavit prodejnu novým nábytkem a dalším vybavením, na stránce www.eu-regaly.cz naleznete další informace včetně bohaté fotodokumentace a informací o novinkách v sortimentu. Navíc webové stránky fungují i jako konfigurátor regálů podle vašich požadavků a najdete zde i poptávkový formulář.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*