Moderní kuchyňský robot vám ušetří spoustu práce.

kuchyňský robot

kuchyňský robotKaždý, kdo nechce trávit v kuchyni zbytečně mnoho času přemýšlí, jak by si přípravu jídla co možná nejvíce usnadnil. V kuchyni využíváme řadu praktických pomocníků. Přípravu surovin vám pomůže zefektivnit i kvalitní výkonný robot. Při výběru robota bychom se měli soustředit na dvě základní věci. Funkce, které nabízí a pokud možno snadné používání a údržbu. Pokud strávíte více času umýváním jednotlivých částí kuchyňského robota než samotnou přípravou surovin, pravděpodobně skončí takový pomocník v domácnosti v lepším případě v poslední polici kuchyňské skříňky. Také bychom měli vždy volit model s dostatečným výkonem, který zvládne bez problémů přípravu i většího množství surovin.

Většina moderních kuchyňských robotů je multifunkčních, tj. zvládá funkce krájení najemno i nahrubo, mixování nejrůznějších potravin, hnětení těsta, šlehání krémů a sněhu, případně i praktické doplňkové funkce jako je například mletí masa.

Kvalitní kuchyňské roboty nabízejí regulaci rychlostí, většinou na dva či čtyři stupně intenzity. Některé modely, jako například  Philips HR nabízejí i pulzní regulaci krouhání a mixování. Důležité je zaměřit se na materiál, ze kterého jsou vyrobeny pevné i pohyblivé části kuchyňského robota. Mělo by se jednat o odolné materiály s vysokou životností. Sofistikovanější modely používají na ostří nožů například velmi tvrdý titan. Většina kuchyňských robotů je nabízena v sadách s příslušenstvím. Další příslušenství jako jsou například nástavce pro další funkce robota či větší a menší nádoby pro přípravu pokrmů můžete dokoupit.

Kuchyňský robot Bosch MUM vám umožní snadno a rychle připravit zdravé míchané saláty, snadno připraví základ k omáčce či uhněte nadýchané těsto na koláč.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*