Bezúdržbové lavičky nejenom do městských parků

kovová lavička

kovová lavičkaVenku svítí sluníčko a parky a pěší zóny jsou hned plné lidí. Po procházce je příjemné chvíli si odpočinout na lavičce. Ale mnohde lavičky ještě chybí. Při volbě lavičky je nutné vzít v potaz její umístění, to zda preferujeme lavičky zapuštěné nebo volně stojící, zda dáváme přednost lavičkám s opěrátkem nebo bez něj. Lavičky se liší použitým materiálem, hmotností, barvou i velikostí sedací plochy.

Bezúdržbové kovové lavičky

Jako nejodolnější materiál, který se snadno a dobře udržuje, se osvědčil kov, přesněji řečeno kvalitní ocel. Novinkou v sortimentu společnosti Kovo Art jsou tzv. bezúdržbové lavičky kovové lavičky, které mají nadčasový design a nelákají vandaly tak, jako klasické dřevěné lavičky. Mají jednoduchý tvar a jsou vyrobeny z velmi kvalitních a odolných materiálů. A nemusí být nutně šedé. Líbila by se vám třeba výrazná modrá nebo červená barva?

Lavičky s recyklovaným plastem

Možná by vás překvapilo v kolika výrobcích jsou použity recyklované materiály. Pokud smýšlíte alespoň trochu ekologicky, zaujmou vás lavičky s recyklovaným plastem na sedací ploše a na opěrkách. Plast je odolný proti vlivům počasí a je na první pohled téměř k nerozeznání od dřeva. V kombinaci s litinovou konstrukcí tvoří pěkné, bytelné a velmi odolné lavičky se širokým použitím a velkou životností i při velkém namáhání.

Proč lavičky od Kovo Art

Společnost Kovo Art je výrobcem i prodejcem laviček, nabízí proto ve svém e-shopu opravdu bohatý sortiment bytelných laviček mnoha typů tvarů a barev za bezkonkurenční ceny. V nabídce nechybí kovové ani betonové lavičky. Na některé produkty je poskytována prodloužení záruka 5 let. Zákazníci mohou využít poradenského servisu a najít to nejlepší řešení a ten nejlepší produkt.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*