Realizace výstavní expozice od A do Z

výstavní expozice

I v době, kdy se velká část komunikace se zákazníky a obchodními partnery odehrává elektronicky, zůstávají veletrhy a výstavy výbornou příležitostí, jak firmu zviditelnit. První pohled je důležitý a originální výstavní stánek upoutá pozornost návštěvníků.

výstavní expoziceSpolečnost Exposale zajistí výstavní stánek či expozici na menší akci, kongres i obrovskou akci s mnoha tisíci návštěvníky. Nechte realizace expozic a starosti spojené s prezentací firmy na veletrhu zkušeným profesionálům, kteří zajistí vše potřebné. Firma Exposale zajišťuje komplexní služby na klíč, od prvního 3D návrhu pro lepší představu, po montáž výstavního stánku na daném místě. Každý krok je samozřejmě konzultován s klientem. Díky bohatým zkušenostem v oboru a kreativnímu přístupu umí odborníci z firmy Exposale navrhnout a vytvořit originální a neobvyklé veletržní stánky z nejrůznějších materiálů.

Ať už dáváte přednost tradičním nebo méně tradičním expozicím, které zaujmou velkým prostorem a propracovanými detaily, určitě si vyberete. Výstavní stánky lze samozřejmě instalovat nejenom v interiéru, ale i v exteriéru. Tomu musí odpovídat i použité materiály. Kvůli možnosti nepříznivého počasí je výhodné, alespoň část venkovní expozice zastřešit.

I české firmy mají potřebu prezentovat se v zahraničí. Jedním ze způsobů je účast na veletrzích a kongresech mimo Českou republiku. Exposale má mnohaleté zkušenosti s instalací zajímavě vypadajících výstavních stánků v zahraničí. Mezi další poskytované služby patří zajištění veškerých potřebných věcí pro uspořádání kongresu, od výběru vhodného prostorů po zajištění tlumočníků či hostesek. Exposale se zabývá i grafickými návrhy, realizací billboardů či digitálním a ofsetovým tiskem vizitek, hlavičkových papírů, letáků a dalších firemních materiálů. Inspirujte se na stránkách firmy, prohlédněte si realizované expozice a přečtěte si některé z více než 2000 referencí o realizovaných zakázkách.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*