Regály pro každý prostor

Paletové regály

Proč jsou regály tak oblíbené ve skladech, provozovnách a obchodech, autodílnách i v domácnostech? Je to především proto, že jsou velmi stabilní a mají vysokou životnost. Pro jejich instalaci hovoří i jednoduchá montáž a neuvěřitelná variabilita. Podle potřeby i prostoru, který je k dispozici, tak lze díky kompatibilním dílům sestavit regály různě prostorné i vysoké, s požadovanou nosností.

Paletové regálySpolečnost Regalsistem je prodejce klasických regálů, které mají velkou škálu využití. Na webu regalsistem.cz najdete jednotlivé produkty přehledně řazené do několika kategorií. Ať už zařizujete sklad, archiv nebo třeba prodejnu, určitě si vyberete. Součástí sortimentu je také plastový doplňkový sortiment.

Základem sortimentu jsou policové regály, které jsou vhodné například pro menší sklady nebo archivy, a patrové či paletové regály, které najdou své uplatnění spíše ve větších prostorech. V mnoha případech jsou mobilní varianty praktičtější než systémy ukotvené napevno.

Všechny zmíněné vlastnosti a parametry mají i policové regály SUPER 123 a UNIRACK, které splňují vysoké nároky kladené na regály určené ke skladování volně uloženého zboží, i paletové regály typu SUPERBUILD, UNIBUILD a SUPER 456, které jsou určeny k skladování zboží na paletách, případně ke skladování velmi těžkého volně loženého zboží. Všechny konstrukční prvky regálových konstrukcí jsou vyrobeny z certifikovaných ocelí příslušné kvality podle platných norem a předpisů. Všechny regálové díly, regálové rámy a nosníky jsou vyrobeny z velmi kvalitně pozinkovaného materiálu metodou Sendzimir, což zaručuje pěkný vzhled i dlouhou životnost povrchové ochrany a vysokou odolnost proti oděru a jinému poškození.

Pokud zařizujete obchod nebo prodejnu, vybírejte v sekci Obchodní regály. Najdete zde vhodné komponenty do obchodů s potravinami a nápoji, textilem, elektrem i do dalších druhů obchodních provozů. Právě velké množství jednotlivých komponentů umožňuje regálový systém dokonale přizpůsobit různým potřebám zákazníků. Jednotlivé díly se liší nejenom rozměry, ale i tvarem polic a sloupů, počtem a uspořádáním různých přihrádek, děličů, háčků či stojanů a vitrín.

Vybíráme regály

V první řadě je důležité, co a kde chceme do regálů umístit. Je samozřejmé, že pokud budou regály zákazníkům na očích, musí být nejen funkční, ale i dobře vypadat. Pro sklady a provozy můžete použít regály méně reprezentativní, ale dostatečně stabilní a prostorné. Při výběru hraje roli i jednoduchost montáže a demontáže, nízká hmotnost či maximální nosnost. Pro některé zboží, jako jsou například pneumatiky, se vyrábějí speciální regály.

Pokud si nejste jisti, které regály budete potřebovat, využijte poradenství firmy. Mezi další služby zákazníkům patří návrh řešení daného prostoru a cenová nabídka, zaměření prostoru, doprava a montáž regálových systémů, případně výroba regálů na míru.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*