Klidná lokalita blízko centra Prahy, sen nebo skutečnost?

nové byty Praha

nové byty PrahaCo člověk, to jiné představy o ideálním bydlení. Nově stavěné byty a domy se staví podle zcela jiných standardů, než domy staré desítky let. I staré domy a bytové domy mají své nesporné kouzlo. V novostavbě zase oceníte nižší náklady na vytápění, moderní řešení interiéru, vhodně zvolená okna na jižní a západní stranu, nové vedení elektriky a vody atd.

I v hlavním městě se po několika letech recese začínají opět stavět projekty bytových domů v zajímavých lokalitách. Výhodou těchto projektů je jejich komplexnost. Výstavba zahrnuje obchodní zónu i odpočinkové plochy. V nabídce naleznete i nízkonákladové domy a luxusní prostorné nové byty v Praze.

Nákup bytu v Praze není zrovna levnou záležitostí. V nabídce bytů z rezidenčních čtvrtí v lukrativní lokalitě Praha Stodůlky naleznete výborně řešené byty různých velikostí od dispozic 1+kk , po prostorné luxusní byty 4+kk o rozloze více než 100 m2. Byty Stodůlky jsou vhodné pro rodiny s dětmi, i ty nejnáročnější jednotlivce. Nespornou výhodou bytů je v Britské čtvrti je balkón, terasa si lodžie. Oceníte i dobrou občanskou vybavenost a dostupnost MHD. Dojezdnost do centra města je dobrá. Pokud více cestujete, oceníte i napojení na pražské výpadovky.

Další lokalitou s pokračují výstavbou je Praha 5. Nové byty Praha 5 navazují na již vybudovanou část Nového Barrandova postavených v letech 2001 a 2005. Nově navrhovaná navazující výstavba Kaskády Barrandov počítá se  „shluky“ domů, volně prostupných pouze pro pěší, s oddělenými prostory pro odpočinek a hraní dětí. V plánu nechybí park ani vodní prvky a relaxační zóny.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*