RC modely pro malé i velké

RC vrtulník

RC vrtulníkKterý dárek udělá stejnou radost klukům a jejich tatínkům a nutno podotknout, že i mnohým holčičkám? Třeba zábavný dokonalý model dopravního prostředku na dálkové ovládání.

RC modely jsou hračky, které mají něco navíc. RC modely lze koupit za přijatelnou cenu, což potěší začátečníky nebo děti, kterým snad spíš rodiče dovolí si modýlek také vyzkoušet. Praví nadšenci většinou volí modely, které si sami sestaví, mezi RC modely ale samozřejmě najdeme řadu již sestavených. Jednotlivé modely se liší nejenom obtížností složení a ovládání, ale i nabízenými funkcemi a použitými materiály. A pak přichází na řadu i tunning jednotlivých modelů.

Je poměrně snadné zvolit optimální variantu modelu pro zkušeného sběratele nebo menší dítě. Asi největší oblibě se těší létající modely, především RC vrtulníky a v poslední době také kvadrokoptéry. Sofistikované modely vrtulníků mají výjimečné letecké vlastnosti a lze s nimi provádět opravdu akrobatické kousky.

Ve specializovaném internetovém obchodě RC park můžete vybírat z několika modelů jednomotorových či dvoumotorových vrtulníků. Opravdovou lahůdkou jsou pak vrtulníky s tandemovým uspořádáním rotorů. Pokud chcete své letecké umění předvádět v interiéru, zkuste třeba záchranářský mikrovrtulník  Blade mCX Tandem Rescue o váze 60 gramů, který na první pohled zaujme navigačními světly s LED diodami. Za cenu pod 3000 Kč dostanete plně funkční sestavený stroječek se čtyřmi mikro motory a 250 mAh LiPol baterií.

Větší fajnšmekři samozřejmě volí stavebnice a svůj Titan nebo Raptor si sestaví a upraví na míru. Komu se nezamlouvá pohon na baterie, může dokonce zvolit variantu se spalovacím motorem. Opravdu dobré modely mají výkonné motory, uhlíkové bočnice a systém řízení typu CCPM 120°.

Firma RC park se může pochlubit 100 výdejními pobočkami v ČR. Sortiment RC modelů světových značek je opravdu bohatý a nechybí v něm samozřejmě elektro, vodíková ani spalovací RC Auta. Snadno najdete RC model či náhradní či tuningový díl, který hledáte.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*