Razítka do kanceláře i dětského pokojíku.

Modico razítka

Modico razítkaKdo by si jako dítě nehrál s razítky. Razítka mají ale mnohem širší využití než v dětském pokojíčku. Razítka mohou vytvářet jednobarevné či vícebarevné otisky dokonce i plastické průtisky. Razítko je stále nezbytnou pomůckou v každé kanceláři. Přicházíme s nimi do styku na poště, ve vlaku i na úřadech. Obecně ale razítko nemá platnost podpisu, i když se používá jako součást při podepisování listin. Usnadňuje vkládání opakujících se textů, obrázků, fotografií a jiných grafických prvků do dokumentů. Existuje celá řada razítek majících gumové nebo polymerové štočky. Liší se i technologií vzniku otiskovaného motivu. Rukojeť starých typů razítek je dřevěná, moderní razítka jsou plastová.

Razítka Modico jsou charakteristická kvalitním rovnoměrným otiskem, dlouhou životností, ergonomickým tvarem a zajímavým designem. Razítka se nezasekávají díky unikátnímu řešení bez vnitřního otáčecího mechanismu. Pro dokonalý rovnoměrný otisk úplně postačí  krátký jemný stisk.  Technologie průniku inkoustu přes mikroporézní gumu zajišťuje tisk i slabých jemných linek a složitých obrázků a fotografií.

Podle potřeby můžete zvolit razítka se statickým obsahem nebo s nastavitelným obsahem. Příkladem takového razítka je praktické datové razítko. Používají se i razítka kombinující statický a proměnný obsah. V kancelářích i jinde se využijí paginovací razítka ke značení stránek dokumentů. Podle potřeby se vyrábějí razítka nejrůznějších tvarů a velikostí. Kromě klasických razítek s inkoustovým polštářkem se používají razítka samobarvicí, se samočinným otáčením otiskované desky.

Razítka na počkání si můžete snadno během několika okamžiků objednat online.  Razítka Praha a razítka Brno či Ostrava nabízí i kapesní razítka s  otiskem v černé, červené, modré, zelené, žluté nebo fialové barvě. Pro tisk loga a většího množství textu slouží velkoplošná razítka, umožňující tisk až 17 řádků textu. Můžete si nechat vytvořit razítka na míru.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*