Originální záclony pro každý interiér.

záclony

záclonyZáclony v pravém slova smyslu, tedy jako textilie, které měly za úkol omezit vnik slunečních paprsků do interiéru, zamezit zvědavým pohledům zvenčí i dekorační funkci, jsou známé již ze starého Egypta. Své využití našly například i ve starověkém Řecku. Nyní se záclony používají nejenom v sluncem zalitých zemích, ale i v našich zeměpisných šířkách. Na jejich funkci se pranic nezměnilo.

Co se změnilo hodně, jsou materiály a dekory. Existuje nepřeberné množství záclon, většinou průsvitných nebo poloprůsvitných vhodných do ložnic, obývacích pokojů, dětských pokojíků i na jiná místa v interiéru. Volbou správného dekoru a barev doladíte a oživíte jakoukoliv místnost. Pro všechny interiérové textilní dekorace lze vybrat jednotný styl, ladící barvami nebo materiálem a motivy.

Pokud chcete záclony a závěsy  na míru, můžete si nechat zpracovat optimální návrh. Ne pro všechna okna se hodí záclony standardních rozměrů. Prvním krokem k profesionálně zvoleným textilním dekoracím je odborné zaměření přímo v daném interiéru. Můžete si nechat zpracovat cenovou individuální nabídku od firmy Landa, nabízející  průhledné i poloprůhledné PES záclony v tradičních barvách i v nejrůznějších kombinacích barev, vyšívané záclony s mnoha nejrůznějšími motivy i hladké a vzorované organza záclony. Služby zákazníkům zahrnují i profesionální ušití záclon, popřp. závěsů a montáž závěsných systémů.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*