Kvalitní nábytek nejen do obývacího pokoje.

Sconto

ScontoCentrem každého obytného prostoru je obývací pokoj. Je to místo, kde trávíme chvíle se svojí rodinou, díváme se na televizi, relaxujeme. Důležitou roli v každém obývacím pokoji hraje sedací souprava. Podle dispozic místnosti i podle počtu členů, kteří budou obývací pokoj využívat volíme dvoumístné, trojmístné nebo větší rohové sedací soupravy. Některé modely skýtají poměrně prostorný úložný prostor, který je především v menších bytech výhrou.

V dnešní době jsou velmi populární stylové kožené sedačky z pravé kůže nebo tzv. ekokůže, popřp. z kombinace obou materiálů. Alternativou jsou sedací soupravy čalouněné vyráběné v nepřeberném množství dekorů a barevných kombinací. I materiál použitý na kostru sedací soupravy je různý. Používá se měkké i tvrdé dřevo i syntetické materiály. U sedací soupravy je důležité především pohodlí. Pro zvýšení pohodlí slouží područky a kvalitní výplň sedáků například ze studené nebo viskoelastické paměťové pěny.

Pokud sháníte kvalitní sedací soupravy za rozumnou cenu, můžete využít aktuální akční nabídky nábytku Skonto na sedací soupravy kombinace kůže a koženky. Maximální pohodlí zajistí krajní sedáky s výsunem pro nohy. V akční nabídce nechybí křesla s polohováním ani čalouněné sedačky například modely Alfa nebo Basel. Vždy volte sedačku s kvalitními potahovými látkami, které jsou odolné proti oděru.

Další důležitou část domova tvoří ložnice. Kvalitní spánek je důležitý pro všechny lidské aktivity. V posteli trávíme mnoho času a proto se vyplatí investovat do kvalitní postele a matrace. Je na vás, zda zvolíte moderní design a materiály nebo klasiku v podobě postele z masivního dřeva. Také děti ocení kvalitní postel. Při výběru postele i matrace bychom se měli řídit rozměry a plánovaným zatížením postele. Je důležité vzít v úvahu, zda se jedná o lůžko pro občasné přespání nebo každodenní spánek. Důležitá je výška postele nad zemí, která se doporučuje cca 45 cm i odvětrávaní. Některé modely nabízejí velký úložný prostor, ale někdy na úkor kvality roštu a odvětrávání.  Kvalitní postel může být i futonová nebo ocelová, popřp. celočalouněná či s čalouněným čelem. Postele jsou vyráběny v typizovaných rozměrech – jednolůžko nejčastěji 90 popřp. 80× 200 cm. Další šířky jsou 140, 160 a 180 cm.

Základním kusem nábytku v pracovně je PC stůl. Můžete zvolit PC stoly rohové, pojízdné s nástavbou, se šuplíky a jiným odkládacím prostorem. Výhodou je pojízdná  plocha pro klávesnici.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*