Zaměřeno na tisk

vizitky

I když se stále větší část komunikace, osobní i té obchodní, odehrává přes internet, papír se hned tak používat nepřestane. Ať už to jsou papíry a obálky s firemním logem, letáky a brožury pro zviditelnění firmy či nepostradatelné vizitky.

Pro malé, středně velké i velké zakázky v oblasti digitálního tisku můžete využít služby kvalitní tiskárny, která nabízí offsetový tisk,  sítotisk i velkoplošný tisk, ale také třeba také potisk textilu plotrovou grafikou a další specializované služby.

Profesionální grafické služby

vizitky Základem pro kvalitní tisk je samozřejmě kvalitní technologické zázemí, se kterým se ani ta nejlepší domácí tiskárna nemůže porovnávat. Pak už stačí zadat tisk plakátů, billboardů, již zmiňovaných vizitek či letáků, fotografií, 2D a 3D samolepek, kalendářů a dalších reklamních předmětů nebo auto plachet a bannerů. Pro různé materiály se hodí různé tiskové technologie. Tisknout a polepit lze samozřejmě nejenom papír a kartón, ale také textil, keramiku, kov, plast či sklo. Reklamou se běžně polepují třeba výlohy obchodů a auta.

V Brně a okolí můžete využít služeb společnosti K+L. Služby společnosti K+L se neomezují jen na realizaci tisku, můžete si nechat poradit s grafickým návrhem letáků, vizitek, katalogů, výstavních ploch a billboardů, reklamních předmětů a podobně. Kompletní zakázku lze nechat dopravit na požadovanou adresu.

Zaměřeno na vizitky

I když vám vizitky vyrobí na mnoha místech a lze si je vytisknout i doma či v kanceláři na běžné tiskárně, nebudou takovéto vizitky v žádném případě tak kvalitní, jako profesionálně zpracované a vytištěné vizitky. Dobrá firma ručí za rychlé vyřízení vaší objednávky, barvu zcela shodnou s originálem i dokonalý ořez.

Pro své reprezentativně vypadající vizitky můžete zvolit jeden z několika druhů papíru i provedení. To vše, společně s množstvím vizitek ovlivňuje cenu za jednu vizitku.

Profi grafici umí navrhnout dobře vypadající, ale přehlednou a snadno čitelnou vizitku. Pomohou navrhnout vizitku, která bude odpovídat vašim představám, bude respektovat firemní barvy, bude mít optimálně zvolené barvy i styly písma. Kompletní nabídku služeb najdete na http://www.digitalnitisk-brno.cz/.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*