Profesionální catering

profesionální catering

profesionální cateringPro pořádání větších firemních i soukromých akcí, oslav, recepcí nebo rautu, se vyplatí využít služby profesionálů. Získáte tak komplexní cateringové služby na té nejvyšší úrovni. Catering je samozřejmě v první řadě o jídle. Neméně důležité pro úspěch akce je ale i způsob servírování, dokonalá obsluha a doprovodný program k pobavení přétomných hostů. Ať už pro akci zvolíte teplé či studené občerstvení, zeleninový a ovocný bufet, českou nebo exotickou kuchyni, základem by měly být prvotřídní čerstvé suroviny.

Catering Praha vám zajistí velkou firemní i komorní soukromou akci na klíč. Může se pochlubit i zkušenostmi v cateringu pro oficiální státní návštěvy, orgány státní správy a významné české i zahraniční firmy.

Výhodou oproti konkurenci je kromě bohatých zkušeností z pořádání akcí všeho druhu i vlastní vybavení,  sklad a výrobna v Praze 4. Samozřejmostí je veškerá jakostní a hygienická certifikace všech provozních středisek.

Catering Praha na přání zajistí odpovídající prostory podle typu i velikosti akce. V nabídce najdete historické objekty, firemní i soukromé prostory.  V létě se stále větší oblibě těší různé garden party s cateringem pod širým nebem.

Firemní akce je pro firmu určitým druhem prezentace a zviditelnění. Proto by měla dopadnout na jedničku, zvláště pokud se akce účastní důležití obchodní partneři či V.I.P. zákazníci.

Občerstvení musí být bohaté a dobře vypadat po celou dobu akce. Táci se zbytky jsou nemyslitelné. Také je dobré myslet na osoby s odlišnými stravovacími návyky, než má většina naší populace. Základem dobrého cateringu bývají dvě teplá jídla doplněná o salátový stůl, ovocný bufet a nejrůznější typy jednohubek. Často se volí i speciální zaměření cateringu, třeba na středomořskou nebo japonskou kuchyni. Cílem je návštěvníkům nabídnout něco trochu netradičního a v jistém smyslu výjimečného.  Na většině akcí také nechybí pojízdné bary nabízející nejrůznější míchané nápoje. Ani firemní akce by neměly být nudné. Proto bývá jejich součástí nějaké umělecké vystoupení. Můžete se buď držet osvědčené klasiky v podobě barmanské show, tanečního nebo pěveckého vystoupení nebo můžete zvolit méně netradiční zábavu, jako je ohňová show, extrémní silová akrobacie a podobně.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*