Proč zvolit venkovní žaluzie?

předokenní žaluzie

předokenní žaluzieKe komfortu bydlení přispívá i kvalitní stínící technika, která reguluje množství a směr dopadajících slunečních paprsků. Kvalitní venkovní žaluzie odrážejí až 85% slunečního záření, ale oceníte je nejenom během slunečných letních dní. Jednou z výhod venkovních žaluzií je i jejich vzhled a variabilita. Jedná se tak o zajímavý dekorativní prvek.

Základem kvality každého produktu, žaluzie nevyjímaje, jsou samozřejmě použité materiály, zaručující dlouhou životnost, odolnost a snadnou údržbu. Venkovní žaluzie Sun system vynikají použitím hliníkových materiálů s kvalitní povrchovou úpravou a lze je nainstalovat pro každý typ překladu a každý typ okna. Jednotlivé komponenty pro venkovní žaluzie se vyrábějí ve Švýcarskéhu, Rakousku a v Německu, ale koncový produkt se vyrábí v Česku. Na výběr je několik  základních barev lamel. Bohaté spektrum dalších barev a barevných kombinací dle RAL a NCS je za příplatek.  Je tak snadné docílit dokonalého dojmu z celkového vzhledu domu.

Venkovní žaluzie mohou také plnit funkci bezpečnostního prvku. Jejich odolnost, stabilita a pevnost konstrukce zaručí dlouhodobou odolnost proti povětrnostním vlivům. Pokud k již zmíněným výhodám připočteme i snadnost ovládání při použití motorického pohonu se sofistikovaným řízením, můžeme říci, že se trochu vyšší investice v podobě předokenních žaluzií jistě vyplatí. Vybrat si můžete z bohatého sortimentu elektronické příslušenství, jako jsou vysílače, přijímače, spínače a větrné, otřesové, sluneční nebo dešťové senzory.

Specializovaná firma Sun system, která se může pochlubit více než 20- letou tradicí, vyrábí a dodává nejrůznější druhy rolet a žaluzií. Zákazník si může zvolit rozměr, dekor a uchycení na stěnu či strop i způsob ovládání markýz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*