Zahrada Čech otvírá brány návštěvníkům

Jednou z nejznámějších výstav u nás je bezesporu i Zahrada Čech, kde si na své přijdou nejenom všichni zahrádkáři, chalupáři a kutilové, ale i všichni milovníci přírody. Kromě vystavovaného zboží je k vidění i bohatý doprovodný program, týkající se například včelařství. Za zmínku stojí i kulinářská soutěž o nejlepší recept Zahrady Čech, s tématem sýry.

Letošní ročník výstavy se koná v době od 12. do 20. září v Litoměřicích. Pokud jste si nestihli zajistit zvýhodněné vstupné, na místě zaplatí za vstupenku dospělí 120 Kč, děti, studenti, důchodci a držitele průkazu ZTP 90 Kč. Otevřeno je každý den od 9 do 18 hodin, poslední den konání výstavy se brány výstaviště zavřou již v 17 hodin.

Na výstavě bude jako již tradičně vystavován zahradní nábytek a altány, mechanizace a nářadí, bytové doplňky a dekorace, krby, kamna, kotle, domácí potřeby a kuchyňské spotřebiče, nejrůznější potřeby pro zahrádkáře, sadba, keře, české ovoce a zelenina, cibuloviny a trvalky. Návštěvníci budou moci mimo jiné obdivovat i 11 návrhů přihlášených do soutěže s názvem Nejkrásnější zahrada 2014.

Každý, kdo zavítá v této době do Litoměřic, ale může navštívit ještě další zajímavé akce. Ve dnech 20. a 21. září proběhne v historickém centru města také tradiční Litoměřické vinobraní a na Střeleckém ostrově se se bude konat hudební festival KREANS.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*