Povinné ručení s benefity.

povinné ručení srovnání

Každý využije jiný druh pojištění. Některá pojištění jsou v České republice samozřejmost, například zdravotní pojištění nebo zákonné pojištění motorového vozidla. Dnes si můžete pojistit téměř cokoliv. Velmi využívané je například pojištění schopnosti splácet úvěr. Několik desítek pojišťoven působících na našem trhu umožňuje uzavřít si povinné ručení.

povinné ručení srovnáníKaždý majitel si musí sjednat povinné ručení pro každý přihlášený automobil i motocykl. Povinné ručení  kryje způsobené škody v případě nehody. Výše pojistného plnění se ale u jednotlivých nabídek pojišťoven liší. Většinou se jedná o částky v řádu milionů Korun.

Osoba, která si pojistku sjednává, může zvolit čtvrtletní nebo roční, případně měsíční platby pojistného. Jak zjistit u které pojišťovny je nejlepší povinné ručení  sjednat? Srovnáním jednotlivých nabídek můžete výrazně ušetřit. Při změně pojišťovny je ale nutné dát výpověď stávající smlouvy alespoň v šesti  týdenním předstihu.  Smlouvy totiž bývají automaticky prodlužovány na další rok.

Není nutné sledovat ceníky, benefity a sazby jednotlivých pojišťoven.  Porovnání povinného ručení udělá tuto práci za vás. Na vás je pak vybrat si jednu z nabídek poskytovatelů ručení a pojišťoven, které operují na našem trhu. Srovnání online vás k ničemu nezavazuje, pouze vás informuje o vašich možnostech. Pokud si povinné ručení sjednáte, obdržíte ihned e-mailem zelenou kartu nutnou k cirkulaci vozidla.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*