Originální samolepky nejenom na zeď.

samolepky

samolepkyKaždý byt či obytný prostor je svým způsobem originálem, a je jedno jaký styl či barevné ladění majitel či obyvatel upřednostňuje. Dekorace byt dotváří a určují jeho atmosféru. Barvy ovlivňují naší psychiku. Alespoň čas od času je dozraje v každém interiéru čas na změnu. Nemusí hned měnit dispoziční řešení prostor, měnit nábytek, podlahové krytiny…

Nejsnazší cestou jak obměnit a ozvláštnit interiér, je výmalba, použití tapet, bytových nálepek či nákup nových bytových dekorací.
Kdo si myslí, že samolepky ne zeď jsou vhodné pouze do dětského pokoje, ten se velmi mýlí. I když většinu dětí dětské samolepky a jiné veselé dekorace na stěně a nábytku opravdu nadchnou. Obyčejná modrá stěna se snadno změní v moře se záplavou drobných rybek, obyčejný pokojík se rázem změní v džungli s krokodýly, šelmami či pestrobarevnými motýly.

Originální dekorace z dílny zkušených designérů a grafiků, jsou ozdobou mnohých obývacích pokojů, kuchyní i dalších místností. Motivy rostlin, siluety zvířat či abstraktní obrazce oživí bílé i jiné jednobarevné stěny. Velké motivy jsou zase zajímavou dominantou prostoru. Samolepky rozbijí velký jednotvárný prostor chodeb a zaujmou návštěvy.
Samolepící dekorace mají jednu velkou výhodu. V případě, že vás zvolený motiv omrzí, snadno samolepku odstraníte, bez poškození podkladu.
Ne všechny samolepky jsou samozřejmě stejně kvalitní. SamolepkyNaZeď jsou vyráběny pouze z kvalitních vinylových fólií. Navíc je součástí dodávky samolepek se složitějším motivem i přenosová fólie pro snadnou a přesnou aplikaci nejenom na stěnu, ale třeba i na lamino, dlažbu a další povrchy. Zákazníci mají možnost zvolit si vybranou dekoraci v barvě, která dobře zapadne do jejich interiéru. Na výběr je rovněž několik velikostí většiny dekorací. Vyberou si milovnící přírodních motivů, vášnivý fotbalisté a sportovci obecně, nadšenci motorek, hudeníci i věční romantici.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*