Nová služba – pravidelné zasílání chovatelských potřeb

chovatelské potřeby

Také už nějakou dobu myslíte na to, že vašemu pejskovi dochází granule, morčeti podestýlka nebo kočce oblíbené masové kapsičky? Možná by bylo fajn, kdyby za vás nákup zařídil někdo jiný. Na děti se v takovém případě většinou stoprocentně spolehnout nelze, i když se při nákupu domácího mazlíčka dušovaly, že vše obstarají bez pomoci a rádi.

Věděli jste, že taková služba je opravdu k dispozici? A navíc zdarma a bez jakýchkoliv závazků?

chovatelské potřebyPokud máte oblíbený druh nebo značku krmiva, podestýlky nebo třeba kosmetiky, kterou pravidelně kupujete a používáte, můžete si je pomocí zásilkové služby Pesklub vybrat a nechat pravidelně posílat. Interval odeslání zboží si zvolí zákazník. Pokud se přiblíží doba odběru zboží, zákazník je informován, že je zboží připraveno a pokud je vše v pořádku, je zboží odesláno na zadanou adresu. Pokud si zákazník z nějakého důvodu zboží odeslat nepřeje, může jednoduše změnit datum či obsah zásilky nebo lze objednávku snadno zrušit. K pravidelné dodávce granulí nebo konzerv tak lze snadno čas od času přihodit nějakou hračku, dobrůtku nebo třeba nový obojek. Při objednávce nad 1500 Kč je doprava zdarma.

Pravidelnými zásilkami krmiva či dalších potřeb pro zvířecí miláčky se vyhnete tomu, že krmivo, podestýlka nebo třeba šampon dojde nebo momentálně nebude v obchodě na skladě. Je příjemné řešit zase o jeden problém méně. O pravidelné platby energií nebo vody se postará trvalá platba, o krmivo pro pejska nebo kočku zase obchod s chovatelskými potřebami a zásilková služba Pesklub. V sortimentu nechybí prémiová a super prémiová krmiva oblíbených značek jako jsou Royal Canin, Pro Plan, Purina nebo Brit. Krmivo můžete vybírat nejenom podle oblíbené značky, ale i podle kvality, velikosti granulí, věku a velikosti psa a v neposlední řadě podle omezení ve stravě. Speciální stravu vyžadují třeba staří psi, kastrovaní psi, březí a kojící fenky či psi trpící alergiemi a metabolickými poruchami.

Všichni pejsci a kočičky si ale alespoň čas od času zaslouží nějaký ten pamlsek. Raději než kostku cukru nebo piškot volte piškoty a suchary pro ně určené, kousací pamlsky z bůvolí kůže nebo polovlhké šťavnaté masové kroužky či tyčinky obohacené o vitamíny. Stejně jako v případě potravin pro lidi, se i v případě krmiva pro zvířata vyplatí připlatit si za kvalitu. Prémiová a super prémiová krmiva mají vysoký obsah masa a obsahují i další potřebné výživové složky, vitamíny a minerály.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*