Nádobí a kuchyňské pomůcky Tescoma.

nádobí Tescoma

nádobí TescomaKvalitní nádobí a kuchyňské náčiní Tescoma netřeba dlouho představovat. Značka Tescoma se těší značné oblibě mezi příležitostnými i zapálenými kuchaři.

Nádobí z nerezové oceli

Většina modelů kvalitního kuchyňského nádobí z nerez oceli je vhodná pro všechny typy sporáků, tj. plynové, elektrické, sklokeramické i indukční. Oceníte, že nádobí lze mýt v myčce. Nádobí je výjimečné extra silným sendvičovým dnem, které snižuje spotřebu energie při přípravě pokrmů. Vybrat si můžete z modelových řad různého designu. Záleží jen na vás, zda zvolíte ucelenou sadu nádobí obsahující hrnce různých velikostí, popřípadě pánve a rendlíky.

Modelovou řadou s plastovými ergonomickými úchyty je například Presto nádobí. Sklonerezové poklice jsou opatřeny otvorem únik přebytečné páry. Navíc mají odměřovací stupnici usnadňující vaření. V nabídce této modelové řady nechybí rendlík se dvěma výlevkami, pánve včetně pánve Vok ani napařovací hrnec pro zdravé a snadné vaření a ohřívání pokrmů v páře. Pokud vás vaření opravdu baví a chutná vám středomořská kuchyně, využijete i hrnec na špagety nebo hrnec pro snadné vaření chřestu.

Nádobí Praktica s originálními kovovými chyty nebo nádobí Tulip v klasickém designu se hodí do klasického i moderního kuchyňského stylu. Modelová řada Home Profi najde využití v domácnostech i profesionálních kuchyních.

Zapékací mísy

Zapékací misky a mísy nejrůznějších tvarů i velikostí jsou ideální k zapékání a pečení, ale i k servírování a skladování pokrmů. Jsou vyrobeny z prvotřídního silnostěnného porcelánu a proto je lze použít při teplotách od -18 do + 240 °C. Jsou vhodné pro použití do všech typů kuchyňských trub i mikrovlnné trouby. Lze je mýt v myčce. Modelová řada gusto Rouge oživí každou kuchyni. Zapékací mísa pravděpodobně nechybí v žádné kuchyni. Co ale zkusit třeba zapékací mističky pro přípravu  muffinů.

Termosky

V nabídce termosek Tescoma si vyberou sportovci i rodiny s dětmi. Termosky Family jsou vyráběny v základních nebo pastelových barvách. Některé modely umožňují dávkování a servírovaní teplých nebo studených nápojů pomocí praktické pumpičky. Jiné modely mají poklop ve formě hrníčku. Existují i termosky na uchování studených nebo teplých potravin. Termosky řady Sporty jsou klasické kempinkové termosky vhodné na lyžování či jiné sporty a výlety.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*