Příjemný relax na zahradě.

párty stan

párty stanI když venku momentálně sněží, všichni už se těší na další sezónu venku, na zahradě. Naše soukromá oáza klidu a zeleně nám pomáhá lépe snášet vysoké pracovní nasazení i běžné každodenní problémy. Každý sice preferuje na zahradě jiný styl, většina ale neodolá letnímu posezení s přáteli, s nějakým tím občerstvením, třeba grilovanými dobrotami. Pokud je venku horko a sluníčko pálí nebo naopak přijde nenadálá letní sprška oceníte dřevěnou pergolu. Stejnou funkci ale zastanou i zahradní stany, ideální pro pořádání oslav a sešlostí na zahradě.

Stylové zahradní stany dobře vypadají, lehko se instalují na požadované místo a nepromoknou, protože jsou vyrobeny z kvalitního a odolného polyethylenu. Zvolit můžete model, který vám nejvíce vyhovuje rozlohou, počtem oken a vstupů, ale i barvou.

Pro posezení s přáteli a rodinou samozřejmě potřebujete i zahradní nábytek. Na výběr je hned několik variant. Dřevěný zahradní nábytek dobře vypadá, ale je potřeba mu věnovat trochu péče. Ideální je volit dřevěný zahradní nábytek z hustého odolného dřeva. Vysokou odolností a životností ve venkovním prostředí se vyznačuje například dřevo akátu. Proto se mimo jiné používá i pro průlezky na dětských hřištích.

Pokud preferujete nejjednodušší a nejlevnější řešení, můžete vybírat mezi plastovými židlemi, lehátky a stoly. I mezi nábytkem z plastu jsou však rozdíly v kvalitě provedení, nosnosti a podobně. Velmi oblíbený je v posledních letech i zahradní nábytek z umělého ratanu, který je opravdu stylový, sluší každé zahradě a vyniká dlouhou životností. Je odolný vůči nepříznivým klimatickým podmínkám i slunečnímu svitu. Dalším často používaným materiálem je hliník. Hliníkový zahradní nábytek je lehký, zajímavě vypadá a dlouho vydrží. Své využití najde na zahradách, terasách i balkonech. Oblíbené jsou například nastavitelná lehátka a židle s textiliemi různých barev. Pokud máte méně místa, oceníte nábytek stohovatelný, který lze přes zimu snadno schovat do technické místnosti, garáže či jinam.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*