Samolepky nejen do dětského pokoje.

samolepky

samolepky Už jste přemýšleli jak byste vyzdobili dětský pokojíček. V každém dětském pokoji by neměly chybět dekorace ani obrázky. Samolepky na zeď jsou skvělou variantou, protože se jednoduše nalepí a v případě změny vkusu dítěte zase snadno sejmou. Velmi oblíbené jsou motivy zvířátek, ať už realistické nebo spíše siluety. Kluci zase ocení obrázek s mašinkami nebo autíčky. Super motivem pro malé i větší kluky je přistávací ranvej s letadlem. Většina nálepek je v černé barvě, především do dětského pokoje ale můžete zvolit i samolepky různých barev, které skvěle doplní i jednoduchý, méně barevný interiér.

Samolepky můžete nalepit nejenom na zeď, ale i na nábytek či dveře. Skvěle vypadá několik nálepek se stejným nebo podobným motivem, lišícím se barvou nebo velikostí. Některé dekorace na zeď jsou opravdu velké a tvoří dominantu zdi i pokoje. Malé nálepky doplní celkový dojem z pokojíku.

Nálepky na zeď ozvláštní i obývací pokoj či jinou místnost. V nabídce naleznete abstraktní i moderní motivy. Stále oblíbené jsou rostlinné motivy, které přenesou kousek přírody i k vám domů. Pokud chcete ozvláštnit interiér, není nutné hned měnit nábytek nebo malovat. Správně zvolené dekorace dokáží divy.

Colordekor, to jsou kvalitní české samolepky na zeď. Pokud se vám nějaká samolepka líbí, můžete očekávat její odeslání do 24 hodin od objednání. V nabídce najdete i novinku. Samolepky na zeď ve formě tapety. Vyberte si originální vzor a snadno vyzdobte stěnu jedním pruhem nebo vzorem podle vaší fantazie.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*