Nové bydlení v Praze.

byty Zahrady Opatov

byty Zahrady OpatovCo požadujete od kvalitního bydlení? Jak si představuje ideální bydlení? Jaké jsou vaše priority? Pro někoho je důležitá klidná lokalita s výhledem do zeleně, někdo opravdu ocení bydlení v centru města. Standardy kladené na moderní bydlení se za posledních několik let velmi změnily. Je důležitá energetická úspora při vytápění domů, změnilo se i uspořádání běžného bytu a standard vybavenosti, použité materiály i technologie výstavby. Vyšší jsou i nároky kladené na koupelnu.

Zvláště ve velkých městech je těžké skloubit klidnou lokalitu bez přílišného ruchu z dopravních prostředků s dobrou dopravní dosažitelností a dojezdností do centra. I byty v Praze si lze ale pořídit  v pěkné lokalitě, v blízkosti zastávek MHD, s obchody i odpočinkovými zónami na dosah ruky.

Projekty nové byty Praha od společnosti Sekyra Group nabízejí bydlení v novostavbách s citem zasazených do okolní krajiny. Samozřejmostí je velmi dobrá občanská vybavenost a s dostupnost obchodů, škol a školek a dalších potřebných služeb. Výhodou bydlení je i dobrá dopravní obslužnost. Z velké nabídky bytů stavěných v rámci několika projektů si vyberou rodiny s dětmi, mladí lidé i senioři i nároční klienti se specifickými požadavky.

Prodej bytů Praha zahrnuje například Rezidenci Korunní, Zahrady Opatov a BelariePark, ale i jiné plánované projekty a projekty ve výstavbě.

Jedním z aktuálně dokončených projektů je komplex Rezidence Korunní, který vyrostl v Praze Vinohradech a nabízí bydlení v bytech o různých rozlohách, s terasou či balkonem i luxusní prostorné byty a ateliéry. Vnitřní prostor mezi bytovými domy vyplňuje dvůr s dostatkem zeleně, lavičkami a s vodní plochou.

Další možností bydlení nabízí rezidenční projekt Zahrady Opatov realizovaný v Praze . Staví se zde bytový dům se třemi obdélníkovými křídly s menšími komerčními prostory a   182 bytovými jednotkami o velikostech 1+kk po prostorné 4+kk a 5+kk  s vlastními předzahrádkami, balkónem či s terasou. Hlavní výhodou bydlení na Opatově je blízkost stanice metra. Budoucí obyvatele nebudou mít problém s parkováním. V podzemním podlaží jsou umístěna garážová stání pro osobní automobily. Bytový dům má příjemné okolí. V blízkosti se nachází  Hostivařský park s přehradní nádrží nebo Milíčovský háj. Klidné prostředí a přírodu v e svém okolí mají i byty v komplexu BelariePark, které se staví na původních pozemcích továrního areálu. Sportovci i rodiny s dětmi ocení cyklostezku a in-linovou trasu hned u domu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*