Nábytkové sestavy nejen pro obývací pokoj

Voltera

V jaké místnosti doma trávíte nejvíce času, v kuchyni, obývacím pokoji nebo v ložnici? Málokdo má z celkového dojmu jednotlivých pokojů opravdu dobrý pocit. Na změnu ale nikdy není pozdě. Pokud si nechcete najmout bytového designéra, ale sami se na zařízení prostoru jednotlivými kusy nábytku také příliš necítíte, nic nezkazíte výběrem obývací sestavy nebo nábytku z nábytkových sestav. Stačí vybrat styl, který prostoru i vám dobře sedí a zvolit nábytek, který se do prostoru hodí a který využijete.

VolteraJednotlivé prvky obývacích sestav jsou prodejné samostatně a snadno je můžete zkombinovat z několika kusy nábytku z původního zařízení místnosti, ke kterým máte vztah nebo se vám prostě jen líbí. Zajímavý solitér může styl a vzhled pokoje naopak oživit.

Na internetových stránkách Nejlepší-nábytek.cz najdete několik modelů sestav nábytku zahrnující skříně a skříňky, TV stolky, vitríny, police a poličky, konferenční stolky a další prvky určené nejenom pro obývací pokoj. Pokud preferujete jednotný styl, oceníte obývací sestavy umožňující zařídit v jednotném designu obývací pokoj i jídelnu.

Na výběr máte nábytek do obývacího pokoje z kvalitního lamina i bukového, dubového či borovicového masivního dřeva v přírodní barvě nebo ošetřeného olejem a voskem s tmavým zabarvením. Nebojte se kombinovat v interiéru lamino a dýhu či masiv. Oblíbeným odolným materiálem s dlouhou životností jsou 3D lamino desky. Dekorů a barev je na výběr opravdu mnoho.

Efektně vypadá i ohraničení moderními chromovými pásky ABS nebo kombinace lamina a skla. Celkový dojem dotváří například LED osvětlení skleněných polic z programu Voltera. Samozřejmostí u moderního nábytku je kvalitní kování, tiché domykání a kvalitní  úchytky.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*