Moderní bydlení v Praze.

bydlení Harfa Park

bydlení Harfa ParkKaždý mladý člověk se touží osamostatnit, s čímž souvisí samozřejmě i otázka bydlení. Páry i rodiny jsou postaveny před volbu, zda bydlet v podnájmu nebo zvolit hypotéku a bydlet ve vlastním. Bydlení v podnájmu omezuje vaše snahy o bydlení podle svých představ. V podnájmu nepřichází v úvahu rekonstrukce nebo nějaká výraznější přestavba. Většinou to bývá řešení spíše provizorní.

Domov by měl být v každém případě místo,  kam se budete rádi vracet. V minulých letech byl velký trend bydlení v rodinných a řadových domcích v satelitech za velkými městy. V případě hlavního města má toto řešení několik nedostatků. Největším problémem bývá dojíždění do města za prací, nákupy i zábavou. V ranní i odpolední dopravní špičce, tak lidé tráví ve voze i několik hodin. Aktuálně jsou v kurzu spíš byty na prodej Praha.

Bydlet v klidné lokalitě, ale přitom ne mimo město můžete díky dokončeným i právě realizovaným novostavbám od společnosti Finep. I bydlení v Praze může být příjemné. Vybírejte v nabídce krásných komfortních moderních bytových jednotek různých dispozic. Při výstavbě zajímavě architektonicky řešených bytových domů nejsou opomíjené ani zatravněné plochy a místa pro odpočinek.

Jednou z možností bydlení v Praze je komplex Harfa Park,  který se nachází na území Prahy 9 – Nové Vysočany. Zajímavé moderně působící budovy jsou postaveny podle posledních trendů v bydlení a jen z kvalitních materiálů. Právě v této době, kdy úrokové sazby hypoték padají až ke třem procentům, je vhodná doba pro investici do bydlení.

Nové centrum Vysočan se nachází mezi ulicemi Poděbradská, Podkovářská, Pod Harfou a Kabešova. Již třetí etapa výstavby projektu Harfa Park  byla dokončena v roce 2008. Celkem bylo postaveno více než 1400 bytových jednotek plus komerční prostory pro obchody a služby. Navazující čtvrtá etapa projektu byla zkolaudována na konci roku 2011. Nyní jsou v prodeji menší i prostorné luxusní byty Vysočany realizované v páté a zatím poslední etapě výstavby Harfa Parku. Jednotlivé bytové domy tvoří ucelené bloky, mezi kterými jsou obyvatelům k dispozici nejenom komerční prostory, ale i sportoviště a hřiště.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*