Mobilní domky pro trvalé bydlení

mobilní dům

mobilní důmMobilní domy nejsou a priori určené pouze pro ty, kdo nechce pobývat na jednom místě. Mobilní dům má mnohem více způsobů využití než karavan a hodí se nejenom na  přechodné, ale i trvalé bydlení? Samozřejmě, že mobilní domy se uplatní hlavně tam, kde z nějakého důvodu nelze klasickou stavbu postavit. Jedná se o poměrně levné bydlení, které je po určitých úpravách mobilního domu opravdu plnohodnotné. Po Nizozemí, Francii, Austrálii a dalších zemích jsou tak mobilní domy stále oblíbenější i u nás.

Pokud plánujete mobilní dům trvale obývat, vězte, že luxusní mobilní domy mohou být srovnatelné s klasickými zděnými domy nebo třeba dřevostavbami, a bydlení v nich může být stejně komfortní a příjemné.

Základem celoroční obyvatelnosti je samozřejmě dostatečné zateplení, které podobně jako u starých nemovitostí výrazně sníží spotřebu energií na vytápění. Možná vás překvapí, že mobilheim může mít velkorysé dispozice třeba 4+kk, a dokonce může být patrový. Výhodou oproti koupi bytu či domu zůstává poměrně nízká pořizovací cena. Navíc není nutné koupit zcela nový mobilní dům. Můžete se vybrat i mezi zánovními kvalitními mobilními domy. Vnitřek mobilního domu, jeho vybavení lze samozřejmě přizpůsobit požadavkům.

Mobilní domy mohou samozřejmě sloužit jako rekreační bydlení, buď stabilní na vlastním pozemku nebo můžete v mobilním domě trávit každé léto trávit v jiném kempu, u nás nebo v zahraničí, na horách nebo u vody.

Uvnitř mobilního domu nemusíte ani poznat, že se jedná o dům na kolečkách. V každém typu mobilního domu najdete plnohodnotný kuchyňský kout, koupelnu, toaletu, obývací pokoj a různý počet ložnic.

Pokud uvažujete o koupi mobilního domu, chcete pomoci s rozhodováním či výběrem a zjistit další informace o mobilních domech, obraťte se na společnost Mobilní domky. Na internetových stránkách firmy  objevíte aktuální nabídku mobilních domů i fotogalerii, která vám dá lepší představu o vzhledu mobilních domů zvenku i uvnitř. Toho, komu se líbí moderní pohodlné bydlení, osloví zateplené mobilní domy Future osazené dřevěnými okny, které na první pohled zaujmou fasádou z modřínových fasádních profilů.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*