Dopřejte si příjemnou relaxaci v koupelně

sprochový masážní panel

sprochový masážní panelNěkdo dává přednost koupeli ve vaně, někdo preferuje sprchování a nedá dopustit na sprchový kout. I ve sprše si ale můžete užít příjemnou relaxaci. Díky masážnímu sprchovému panelu odplavíte každodenní stres. Podpořit krevní oběh a uvolnit ztuhlé svaly díky proudu teplé vody je příjemné po náročném dni. Masážní sprchové panely dodávají sprchování něco navíc – ostřik tlakovou vodou zepředu nebo zboku. U sofistikovanějších modelů je možné nastavit sílu jednotlivých masážních trysek.

Těžko byste v Česku hledali člověka, kterého alespoň občas nebolí záda. A právě masáže mohou od bolesti zad účinně pomoci. Masáž proudem teplé vody sice nemůže nahradit terapeutickou masáž zad, přesto může přinést úlevu ztuhlým svalům. I samotné prohřátí těla má svůj efekt.

Většina modelů masážních panelů si je na první pohled podobná jako vejce vejci. Nejpoužívanějším materiálem je nerezová ocel. Vzhled ale samozřejmě není jediným parametrem pro výběr masážního sprchového panelu. Proto doporučujeme vybírat z nabídky renomovaných výrobců.

Trochu jiné masážní panely

Masážní sprchový panel Jamajka patří s výškou 120 cm spíše mezi menší sprchové panely. Nad ostatními modely sprchových panelů vyniká krytím z dva centimetry silného masivního bambusu. Nebojte se použití dřeva ani v koupelně. Bambus patří mezi nejodolnější rostliny. Masážní panel Jamajka je osazen 24 mikro-zádovými tryskami, které poskytují příjemnou masáž celé oblasti zad. Dále má panel Wellness hlavovou sprchu průměru 20 cm s kloubovým uchycením a nastavitelnou ruční sprchu.

Další volbou pro ty, kteří chtějí designový masážní sprchový panel, jsou masážní panely s potiskem, třeba v klasické černo-bílé kombinaci. Právě takové zajímavé sprchové masážní panely mohou oživit každou koupelnu a sjednotit její styl. Vybírat můžete třeba ve specializovaném obchodě OK koupelny.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*