Matrace, na kterých se vyspíte do růžova

matrace 1+1 zdarma

Kdo by se nechtěl dobře vyspat a po probuzení se cítit odpočatý? Když se dobře vyspíme, máme většinou hned po ránu lepší náladu. Probudit se ztuhlý, s bolestí za krkem a cítit se jako rozlámaný není start dne, který bychom si představovali. Těžko se ale můžeme vyspat do růžova, pokud nespíme na bytelné posteli s pohodlnou matrací vyrobenou z vysoce kvalitního materiálu.

Česká kvalita za rozumnou cenu

matrace 1+1 zdarmaNespokojte se s tím, že vaše stará matrace je vlastně ještě docela dobrá. Matrace mají svou životnost a spát na proleželé matraci nebo matraci, která neposkytuje tělu dostatečnou oporu je zbytečné trápení. Vybrat správnou matraci, která vám bude stoprocentně vyhovovat, není tak těžké.

Stačí vzít do úvahy několik důležitých faktorů, především tělesnou váhu a podklad, který bude pod matrací. Matrace se liší použitým materiálem, tuhostí i výškou. Za kvalitní matraci si sice budete muset trochu připlatit, v žádném případě ale není nutné investovat do zdravého spaní nějaké astronomické částky. Pokud chcete ušetřit, nakupujte v akčních nabídkách třeba v akci Matrace 1+1 zdarma, kterou nabízí specializovaný obchod s českými matracemi Ostaš. Vsaďte na českou kvalitu a tradici. V sortimentu najdete matrace všech klasických rozměrů.

Vybíráme optimální matraci

Někomu vyhovuje spaní na tvrdším pokladu, někdo má raději poležení na měkkém. Obecně ale platí, že každá část těla potřebuje trochu jinou oporu. Proto jsou lepší matrace většinou rozděleny do několika zón – většinou pěti či sedmi – tak, aby během spánku netrpěla záda ani klouby. Tvrdost jedna značí velkou měkkost, pod označením 4 najdeme ty nejtvrdší matrace. Mnoho modelů matrací má vrstvu z viskoelastické pěny, která reaguje na teplo a tlak vyvíjený lidským tělem, což zajišťuje opravdu pohodlné ležení.

Kvalitní matrace mají několik věcí společných. Je to především dostatečné prodyšnost a pratelný potah. Ten může mít i antibakteriální úpravu, o kterou se postarají částice stříbra. Některé typy matrací mají tzv. masážní profil, to znamená, že jejich plocha není zcela rovná a hladká. Vysokozátěžové matrace jsou vysoké většinou 28 cm a mají nosnost 150 kg i více.

1 Comment

  1. Dobrý den, viděl jsem stránky matrací ostas, ale zajímá mě možnost nákupu rozdílných velikostí matrací (mám zájem o 120X200, tzn né úplně běžný rozměr)… Můžete mi prosím odpovědět zde?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*