Zařiďte si stylový obývací pokoj

Amalfi

AmalfiI když většina lidí považuje zařizování nového bydlení, a s tím související nákup nového nábytku, za věc příjemnou, je to tak trochu výzva. Zvlášť, pokud se jedná o zařizování obývacího pokoje, kde budete trávit spoustu času s rodinou i přáteli. Není jednoduché zařídit obývací pokoj tak, aby se vám líbil. Základem je vybrat nábytek, který se hodí do daného prostoru, a který je za přijatelnou cenu.

I když je hezké inspirovat se aktuálními módními trendy, doporučujeme zvolit základní nábytek v nadčasovém designu, který se vám neokouká ani za pár let. V takovém případě se vyplatí trochu si připlatit za vyšší kvalitu. I když i obývací stěny seženete ve velkých diskontních prodejnách nábytku nejlevněji, menší výrobce a prodejce si většinou nedovolí prodat nábytek pochybné kvality.

Nadčasový samozřejmě neznamená tuctový. Každý má svůj vkus a styl, a tomu je přizpůsobena i nabídka specializovaného obchodu T-nábytek, kde najdete moderní obývací stěny v nejrůznějších dekorech i provedeních. Pojem „obývací stěny“ může být trochu zavádějící a někdo si pod tímto pojmem představí neforemné těžké sestavy nábytku, které známe z osmdesátých až devadesátých let. Toto pojetí obývacích stěn je již dávno překonané. Moderní obývací stěny jsou vzdušné, často variabilní, a odpovídají barvám a celkovému ladění interiéru. Nejčastějším materiálem pro abývákové stěny je odolné lamino, které se snadno udržuje. I v kvalitě nábytku z lamina však existují rozdíly. Nejlevnější fólie se snadno odřou a poškodí. Nevybírejte tedy pouze podle dekoru, který se vám líbí. Pokud už si vyberete, není problém doladit obývák či později pozměnit jeho vzhled pomocí bytových doplňků, dekoračních předmětů, výmalby či tapet.

Pokud si ještě nejste jisti, jak svůj obývací pokoj zařídit, inspirujte se v galerii pod článkem. Další fotografie a informace najdete na stránkách IDnábytek.cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*