Multifunkční pomocník doma i v dílně

multifunkční nářadí

Asi mi dáte za pravdu, že v bytě, ale především v rodinném domě je stále co opravovat, zlepšovat a renovovat. V dílně domácího kutila najdeme nejrůznější nářadí. Pro některé práce si prostě nevystačíte s kladívkem a šroubovákem. Většina lidí nedá dopustit na velmi univerzálně použitelnou aku vrtačku. V dnešním článku si ale představíme ještě jednoho užitečného pomocníka pro dům.

Představujeme renovátor

multifunkční nářadíRenovátor je univerzálně použitelné multifunkční nářadí podobné oscilační brusce. Není to v pravém slova smyslu novinka, do povědomí široké veřejnosti se renovátor dostal díky teleshopingovým spotům. Stejně jako v případě dalšího elektrického nářadí, je kvalita schována za použitým materiálem a zpracováním. Projeví se vysokým výkonem i dlouhou životností.

Kvalitní modely multifunkčního nářadí mají obvykle i nižší hmotnost. Práce s nimi je příjemná, protože mají propracované detaily, ergonomický tvar pláště a dostatečné zóny tlumící vibrace. Kvalita použitých materiálů je samozřejmě klíčová i u vyměnitelných nástavců, které se díky použití rychlospojek  dají vyměnit během  několika vteřin. Dalším bonusem je bohatý sortiment příslušenství a možnist dokoupit originální náhradní díly.

Multifunkční nářadí najdete také v nabídce všech předních světových značek, jako jsou DeWalt, Black and Decker, Bosch nebo Makita.

I když je renovátor prodávaný a priory jako nářadí pro hobby řemeslníky, používat ho mohou samozřejmě i profesionálové. Mezi jeho hlavní výhody patří kromě již zmiňované všestrannosti i malé rozměry umožňující práci i v stísněných prostorech.

S čím vám může renovátor pomoci?

Renovátor můžete využít při renovaci oken, pokládce podlahy či výměně obkladů. Své využití najde i v modelářství nebo při renovaci aut a lodí. Díky vyměnitelným nástavcům můžete opracovávat nejrůznější materiál. S renovátorem lze brousit, leštit a řezat do dřeva i kovu. Pracuje na principu vysokofrekvenční oscilace pracovní hlavy v úhlu 2,5 až 3,5 stupně. Frekvenci kmitání lze regulovat, pohybuje se okolo 20 000 kmitů za minutu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*