STILL nabízí paletový vozík ECU 15 s 10% slevou

paletovy vozik

Už nějakou dobu přemýšlíte, že si pořídíte paletový vozík? Pak využijte akce, kterou si připravila společnost STILL. Ve snaze pomoci logistickým společnostem a obchodům, které teď nestíhají dodávat zboží, zlevnila jeden ze svých parádních elektrických paletových vozíků.

Na logistických společnostech a pracovnících ve skladech obchodů teď závisí, zda nám všem domů doputují dárky včas. Dodací lhůty se prodlužují, přepravní společnosti nestíhají, nemají dostatek pracovníků ani techniky, která by jim urychlila práci. Právě proto má nyní STILL paletový vozík ECU 15 s 10% slevou.

Výkonný a úsporný paletový vozík ECU 15

Paletový vozík ECU 15 je vhodný všude tam, kde je třeba výkon za slušnou cenu. Vozík je teď k dispozici s 10% slevou a má velmi nízké náklady na provoz. Spotřeba za hodinu je pouze 0,39 kW, navíc má integrovanou nabíječku, takže ho lze dobít kdykoliv z každé zásuvky. Možné je využití doplňkové výměnné baterie.

Uveze břemena až do hmotnosti 1500 kg, přitom sám váží jen 200 kg. Také je velmi kompaktní, takže se hodí i do těsných prostor. Rychlost pohybu s břemenem je až 4,2 km/h, rychlost zdvihu 0,03 m/s a spouštění 0,049 m/s. Užitečné je také ovládání jednou rukou (levou i pravou), potěší tichý provoz, nárazník pro větší bezpečnost a rám s velmi pevnou konstrukcí.

Kromě toho nyní na e-shopu STILL probíhá ORANGE WEEK. Veškerá manipulační technika nad 12 000 Kč lze získat s 5% slevou a dárkem zdarma.

S vozíkem STILL si kupujete i dobrého partnera

Nakoupit techniku od společnosti STILL je radost, svým zákazníkům totiž pomáhá pečlivě se o manipulační techniku starat. Má vlastní mobilní myčku, se kterou klidně přijede a vyčistí celou flotilu. Nabízí desulfataci baterií a běžný servis. Služby STILL jsou dostupné každému zákazníkovi, který o ně projeví zájem. A nezapomeňte, že STILL prodává i použité vozíky pro všechny, kdo chtějí ušetřit a nevadí jim starší model.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*