Luxusní bydlení v Usedlosti Šafránka.

Šafránka

ŠafránkaI v Praze se dá bydlet opravdu stylově. Pod pojmem stylově máme tentokrát na mysli překvapivé spojení historického objektu s moderním vybavením a prvky, které nabízejí nové byty Praha 6. Objekt, ze kterého na vás dýchne pohoda i respekt k historii, se jmenuje Usedlost Šafránka. Najdete ji v atraktivní a klidné lokalitě blízko Ruzyně a v bezprostřední blízkosti Motolské nemocnice v Praze 6, na místě kde je z historických pramenů doložená existence vinice již na konci 14. století.

Jméno Šafránka se spojuje s usedlostí již od konce osmnáctého století. Hospodářský dvůr se skládá ze dvou obytných objektů a dále čtyř hospodářských staveb a část původně rozlehlého pozemku o rozloze 4 500 m2. Unikátní atmosféru má prostorné nádvoří.

Po značné devastaci objektů na konci 20 století došlo konečně k jeho záchraně a citlivé rekonstrukci a dostavbě, při které byla obnovena například valbová střecha obytného domu.

V historickém komplexu usedlosti Šafránka jsou v současné době k dispozici luxusní byty a nebytové prostory s kompletní infrastrukturou, vhodné pro komerční využití. Obyvatele šafránky nemusí řešit problém s parkováním. K dispozici je 12 uzavřených krytých garáží a 18 parkovacích míst uvnitř komplexu a další místa určená pro návštěvy. Z Břevnova se dostanete autem do pěti minut na dálnici D5 i městský okruh s napojením na dálnici D1. V dohledné době budou obyvatelé Šafránky moci využít i další stanice metra linky A, 300 metrů od objektu.

Občanská vybavenost v okolí zahrnuje čtyři velká obchodně-zábavní centra Butovice, Smíchov, Šestka a Zličín, sportovní a rekreační zařízení i dostatek zelených ploch a parky. Součástí služeb v objektu je ostraha, úklid, údržba i zahradnické práce. Příjemné je i volné užívání bazénu, případně i sauny.

Pokud se zajímáte spíše než o byty, o luxusní domy na území hlavního města, vězte, že historický dům v  usedlosti Šafránka vás okouzlí v mnoha směrech. A na závěr jeden bonbónek pro milovníky vína. Dům na prodej má k dispozici unikátní původní vinný sklep s jedinečnou atmosférou.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*