Jednoduchá změna dodavatele plynu.

plyn

plynStále více lidí se rozhodlo změnit dodavatele plynu. Pokud chcete nakupovat plyn za nižší cenu, vyberte finančně výhodnou nabídku a kvalitní služby. V žádném případě ale nepodepisujte smlouvu narychlo, pod tlakem. Je jednoduché porovnat jednotlivé nabídky pomocí kalkulačky na internetu, která zahrnuje nabídky hlavních, ale i menších dodavatelů a prodejců plynu. Celková cena plynu se skládá z regulované a neregulované složky, z ceny za distribuci a ostatní služby dodávky.

Nabízené tarify se liší podle regionu a podle objemu odebíraného plynu. Pokud plynem vytápíte rodinný domek, je maximální roční, úspora výrazná. I menší dodavatele poskytují kvalitní služby, zaměřují se na zákaznický servis a umožňují zafixování ceny plynu po určité období. Některé společnosti, například Pražská Plynárenská nabízejí využití e-podpisu při uzavírání smlouvy. Vycházejí tak maximálně vstříc časově vytíženým zákazníkům.

Společnost Pražská Plynárenská patří s téměř půl milionem zákazníků mezi středně velké dodavatele plynu. Pražská Plynárenská a někteří další dodavatelé plynu a elektrické energie usnadňují maximálně budoucím zákazníkům přechod k jejich společnosti. Pro vyřízení veškerých formalit stačí předložit poslední roční vyúčtování za plyn u současného dodavatele, uvést svůj osobní účet a základní osobní informace. Pak následuje jen podpis nové smlouvy, starou smlouvu některé společnosti, jako například Pražská plynárenská nebo Optimum Energy vypoví za vás. Poměrně nově získala licenci pro dodávání plynu i společnost Global Energy.

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*