Luxusní bydlení v hlavním městě.

Azalea

AzaleaMnoho lidí dává přednost nákupu novostavby, před bytem v panelovém domě. Nejenom u mladých rodin je velmi oblíbené  bydlení v nových bytových domech, které vyrůstají v zajímavých lokalitách hlavního města.

I přes nesporné výhody bydlení v dobře orientovaném a dispozičně řešeném bytě s vlastní terasou nebo alespoň balkonem, je pro mnoho lidí lákavé bydlení v rodinných domech. Rodinný dům s velkou zahradou, to je běžné řešení problému vlastního bydlení v menších městech a na vesnicích. V atraktivních lokalitách Prahy, to ale může být tvrdý oříšek.

I reality Praha ale nabízejí možnost bydlení v moderním rodinném domě, který splňuje vysoké nároky kladené na moderní bydlení. Rezidence Azalea nabízí nejenom bydlení v zajímavě architektonicky řešeném bytovém domě, ale i v sedmi řadových domcích s vlastní zahrádkou. Plusem je klidné okolí domů. Oceníte bydlení na slunečném jižním svahu a mnoho zelených ploch v bezprostředním okolí. Rezidence Azalea, ale i další novostavby Praha nabízejí oázu zeleně v rušném velkoměstě. Proč nemít všechny výhody bydlení v klidné lokalitě i bydlení v hlavním městě? Pokud se developerský projekt opravdu povede, nabízejí  novostavby Praha optimální koncept pro spokojené bydlení. Pokud cestujete do práce nebo za zábavou, oceníte zastávku metra vzdálenou pár minut chůze od domu. Všechny stavby jsou promyšleně usazeny do krajiny a mají ucelený ráz. Majitelé některého ze 49 bytů o různých dispozicích mohou využívat  vnitroareálovou zahradu.

Dalším místem, které nabízí luxusní bydlení v prestižní části Prahy 6 jsou nové byty Praha v historické usedlosti Šafránka. Její výjimečnost spočívá především v lokalitě. Nachází se v blízkosti obory Hvězda na rozhraní Břevnova a Košíř. Jedná se o zrekonstruovaný historický statek, s prostorným nádvořím a přiléhajícími obytnými i hospodářskými budovami. Nyní je v usedlosti Šafránka k dispozici 12 prostorných luxusních bytů nabízejících komfortní moderní bydlení s krásnými výhledy do Motolského údolí. Prostory lze využít i pro komerční účely.  Budovy  mají svou atmosféru, poskytují maximální soukromí a nabízejí dostatečnou odpočinkovou zónu v podobě  zahrady s bazénem. K dispozici je soukromé parkoviště a ostraha objektu. Jedná se o jedinečné bydlení s dojezdností do centra města v řádech minut.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*