Kvalitní garážová vrata na přání.

Lomax

LomaxNejčastěji používaným typem garážových vrat, jsou sekční garážová vrata. Šetří prostor i energii na vytápění garáže. Skládají se ze sendvičových panelů s vnitřní polyuretanovou izolací a přerušenými tepelnými mosty, což tvoří dostatečnou bariéru a slouží jako dostatečná tepelná izolace. Jedná se o sendviče s prolisy kazet, podélnými drážkami, středovým prolisem nebo bez prolisů. Na povrch vrat  se používá  galvanizovaný plech o tloušťce 0,53 mm, odolný vůči korozi a působení prostředí, tj. dešti, střídání teplot a slunečnímu záření.  Vrchní polyesterový nástřik je ve standardním provedení v bílé nebo hnědé barvě. Standardní výška sekce je 500 a 610 mm, síla 40 mm. Spodní a horní sekce je ukončena hliníkovým eloxovaným profilem s gumovým těsněním. Kvalitní vrata se mohou chlubit patentovaným tvarem zámku vratových panelů, který zaručuje dokonalou těsnost a bezpečnost.

Další typy garážových vrat

Kromě již zmíněných sekčních garážových vrat máte na výběr posuvná garážová vrata a rolovací garážová vrata.

Rolovací vrata mají nižší tepelnou izolaci, ale jejich výhodou je možnost dodatečné montáže do již stojícího objektu bez nutnosti rozsáhlejších stavebních prací. Tato jednoduchá garážová vrata jsou vhodná do každé garáže, protože jejich konstrukční a technické řešení  maximalizuje užitný prostor garáže.  Otevřená vrata zabírají uvnitř garáže minimální prostor. Ovládají se navíjecí pružinou nebo elektropohonem. Rolovací vrata je nutné podle  směrnice EN ČSN12453 osadit protipádovou brzdou.

Proč vrata Lomax.

Připlatit si za kvalitu se v každém případě vyplatí. Důležitá je nejenom kvalita použitých materiálů, která ovlivňuje technické parametry a životnost garážových vrat, ale i vysoká kvalita zpracování. Oceníte i jednoduchost ovládání vrat, ať už se jedná o ovládání manuální nebo automatické.

Český výrobce zaručuje vysokou kvalitu vrat. Odpadají problémy s případným servisem, nákupem náhradních dílů nebo reklamací. Pokud si vyberete design vrat s jedním ze čtyř základních typů prolisů, neplatíte nic navíc. Pro atypický prostor lze velmi rychle a přesně podle vašich požadavků zhotovit garážová vrata na míru. Výběr designu na přání je téměř neomezený. Můžete zvolit nejrůznější barevný odstín, imitaci dřeva v dekoru, který se dobře kombinuje je stylem objektu, nejrůznější typy prolisů a povrchových úprav vrat. Můžete si nechat zdarma zhotovit návrh konkrétních garážových vrat i nezávaznou cenovou nabídku. Bonusem pro zákazníky je desetiletá záruka na vrata Delta a Praktik a záruka stejného rozsahu na ploty a brány Lomax.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*