Lepenkové krabice pro domácnost i firmu

papírové krabice

papírové krabiceČas od času je v domácnosti potřeba něco zabalit, nejenom v době před Vánocemi a během stěhování. Bez krabic a obalových materiálů obecně to v domácnosti nejde, tím méně v kanceláři nebo obchodě, ať už kamenném nebo internetovém. Papírové krabice se hodí ke skladování či přepravě nejrůznějších druhů předmětů i k archivaci dokumentů.

Česká firma South Bohemia Star se může pochlubit mnoha zkušenostmi v oboru a skutečně špičkovým vybavením. Pro firmy i jednotlivce je připraven bohatý sortiment obalů z vlnité lepenky a papírových krabic a mnoho dalšího. V sortimentu nechybí poštovní krabice, úložné krabice, papírové krabice na stěhování, klopové krabice z třívrstvé i pětivrstvé lepenky, papírové obaly na knihy a kalendáře, tvarové krabice ani proložky.

Sice existuje mnoho druhů krabic určených pro nejrůznější zboží, ale pokud je potřeba  zabalit určitý konkrétní předmět, lze navrhnout obal přesně odpovídající povaze a  rozměrům předmětu. Kromě možnosti výroby obalů na míru zákazníci oceňují i  flexibilitu, rychlost dodání, dobrou cenu a v neposlední řadě i vysokou úroveň zpracování. V případě, že si nejste jisti s výběrem optimálního produktu, můžete si nechat odborně poradit. V případě, že dobře zvolíte obalový materiál, můžete maximálně využít prostor skladovacích regálů, který je k dispozici.

I kdyz jsou na trhu k dispozici nové a moderní materiály, obliba lepenkových krabic neklesá, protože se jedná o univerzálně použitelný, jednoduchý, lehký, levný a recyklovatelný obal. Vrstvená lepenka je totiž překvapivě pevný a odolný materiál. Papírové krabice mají dostatečnou nosnost, snadno se skládají a dobře drží tvar. Jejich výhodou je i snadná popisovatelnost a stohovatelnost. Zásoba složených papírových krabic nezabírá moc prostoru a v případě potřeby není problém rozšířit balicí či kompletovací linku o nové kusy.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*