Co stojí za popularitou LED osvětlení?

čirá LED žárovka

čirá LED žárovkaŽárovka už poměrně dávno oslavila sté narozeniny a proto nikoho nepřekvapí, že jsou klasické žárovky překonány a v interiéru se s nimi setkáváme čím dál tím méně. V českých obchodech je totiž už nekoupíte.

Proč LED žárovky?

Trendy v moderním bydlení zahrnují i osvětlení s LED žárovkami, někdy také označovanými jako svítící diody, které vynikají  skutečně dlouhou životností a nízkou spotřebou elektrické energie.

Asi jedinou nevýhodou je vyšší pořizovací cena. Nákup kvalitních LED žárovek se ale vyplatí právě s ohledem na jejich vysokou účinnost přeměny elektrické energie ve světlo a dlouhou životnost. Jejich životnost je více než třicetinásobná, než je životnost starých typů žárovek. To, že nejsou LEDky odolné vůči častému spínání je mýtus. LED osvětlení využijete stejně dobře v obývacím pokoji, pracovně, kuchyni, na chodbě či za WC a v koupelně. Další věcí, která hovoří pro jejich nákup je i to, že po stisknutí svítí hned na plný výkon.

Proč LED žárovky LED bodovky vytlačují ty klasické halogenové? Je to proto, že mohou ušetřit až 90% energie. Oproti klasickým žárovkám se totiž podstatně méně zahřívají. Jejich spotřeba elektrické energie je i výrazně nižší, než je tomu u úsporných zářivek. Do stojacích lamp a lampiček využijete žárovky stmívatelné, které vytvoří příjemnou atmosféru Pod kuchyňskou linku jako osvětlení pracovní plochy se zase skvěle hodí přisazená podlinková svítidla. Protože během vaření máte často špinavé ruce, je výhodné pořídit si model s bezdotykovým ovládáním.

Kde nakoupit LED žárovky?

Bohatý sortiment LED žárovek pro každý prostor najdete ve specializovaném internetovém obchodě svitime.eu. Většina produktů je skladem a připravena k okamžitému odeslání. Při nákupu nad 2500 Kč je doprava zdarma. Cena jedné LED žárovky začíná zhruba na 100 Kč. Jednotlivé modely se liší barvou světla, spotřebou, výkonem i životností.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*