Land Rover zvládne každý terén.

Defender

DefenderPokud patříte k milovníkům klasických off roadů, není třeba k fenoménu jménem Land Rover nic dodávat. Land Rover Defender je klasika mezi vozy určenými do terénu. Stejnou kvalitu za stejné peníze od jiné značky nedostanete. Jeho celosvětovou oblibu, která neklesá po desítky let, si Land Rover zasloužil nejenom díky špičkovým silným motorům, ale i pro svou odolnost a univerzálnost použití. V posledních letech se k charakteristikám Land Roverů přidala i vynikající výbava a vysoká flexibilita, která spočívá například v odnímatelném krytu úložného prostoru díky němuž získáte další prostor pro transport nákladu.

I když byl Land Rover původně ryze pracovním vozem, v moderním Land Roveru vás překvapí  pohodlný interiér. To co z původních modelů zůstalo, je přehlednost palubní desky a snadné ovládání jednotlivých funkcí. Vybrat si můžete z několika variant karosérií Land Rover Defender, lišící se i rozvorem kol. V opravdu náročném terénu oceníte sedmimístnou těžkou a robustní variantu Soft s  devadesáti palcovým rozvorem kol a třemi řadami sedadel. Varianta Defender Hard Top má rozvor kol 90 a 110 palců. Pětisedadlový Land Rover Defender Double Cab High Capacity Pick Up je kompromisem mezi dvěma zmíněnými variantami. Je vhodný pro přepravu osob i nákladů.  Rozšířená kabinou totiž umožňuje dokonalé oddělení nákladu a přepravovaných osob.

Designovějším Land Roverem je model Land Rover Freelander, který a priory není určen pro práci. Komfortní interiér, bezpečnost a možnost jezdit téměř v jakémkoliv terénu dělá z Freelanderu více než terénní vůz. Dokonalé jízdní vlastnosti v obtížném terénu zaručuje systém Terrain Response®.

Pokud si chcete být jistou kvalitami vozu i nabízených služeb a tří letou zárukou poskytovanou výrobcem, vybírejte vozy od autorizovaných prodejců. To stejné platí i o kvalitním autorizovaném servisu. Autorizovaný servis zaručí použití pouze originálních náhradních dílů a poskytne vám veškeré potřebné informace.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*