Prim hrají české kuchyně

Kuchyně bývala od nepaměti centrem celého domu. Dnešní trend propojení obývacího pokoje a kuchyně navrací místu, kde se připravuje a servíruje jídlo jeho důležitost. Ať už se rozhodnete pro kuchyni samostatnou nebo pro kuchyňský kout, měla by kuchyň splňovat vysoké nároky, být praktická a v neposlední řadě krásná.

Mnoho lidí dává přednost nákupu kuchyní české provenience. V Brně a okolí je jedním z největších a nejoblíbenějších dodavatelů kuchyní kuchyňské studio GABON, které už není na trhu takovým nováčkem, a která se může pochlubit mnoha realizacemi kuchyní nejenom v jihomoravském kraji, ale i na jiných místech ČR i v Rakousku, Německu a Švýcarsku.

Pokud vám do prostorů vašeho bytu či domu  skvěle padne typizovaná kuchyně, bude vás její pořízení stát samozřejmě méně, než pokud musíte při zařizování nové kuchaně počítat se šikminami a různými atypickými nikami. Odměnou vám ale bude originální, zajímavá a praktická kuchyně, která vám bude bez problému sloužit řadu let. Je samozřejmé, že pokud rekonstruujeme prostory kuchyně, instalatérské, elektrikářské, zednické, malířské a podlahářské práce realizaci nové kuchyně prodražují. V takovém případě bývá výhodné nechat si udělat kuchyni na klíč.

Protože kuchyň neplánujeme na jeden či dva roky, vyplatí se její realizaci nejprve promyslet. S tím vám pomohou grafické návrhy, které Kuchyně Brno, respektive všechna velká kuchyňská studia, jako je například Sykora, Koryna nebo Gabon nabízejí.

Ve většině kuchyňských studií, nejenom v Brně, je pro zhotovení grafického návrhu nutné donést do obchodu zakreslený půdorys místnosti s umístěním rozvodů vody a odpadu, a umístěním a velikostí oken a dveří. Kuchyňské studio Gabon nabízí o něco více než konkurence. Na přání zákazníka detailně si zaměří prostory pro vaší novou kuchyňskou linku a přímo na místě navrhnou vhodné rozvržení nábytku. Proč je lepší, když odborníci přijedou přímo na místo? Jen tak lze vytvořit precizní návrh budoucí kuchyně a naplánovat postup prací. Při té příležitosti také zjistí stav rozvodů vody, plynu a elektroinstalací. Poradenství, návštěva i návrh kuchyně je zdarma.

Kuchyně se zajímavým designem

Ne všem se líbí klasické nebo rustikální kuchyně a ne do všech objektů se také hodí. I ty, kteří dávají přednost originálnímu neokoukanemu designu, kuchyně Gabon uspokojí. Moderní kuchyně kombinují použití luxusně vypadajícíh materiálů a důraz na detail s moderním výrazným designem. Důležité je chytré dispoziční řešení i kvalitní spotřebiče.

Příklady realizací si prohlédněte v minigalerii. Více informací najdete na www.gabon.cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*