Land Rover, nedostižný off road.

LR defender

LR defenderKdo by neznal fenomenální britské off roady  Land Rover. Díky své  robustnosti, spolehlivosti a  výjimečným charakteristikám se toto auto stalo součástí mnoha projektů a expedic po celém světě již od 50. tet minulého století. Ani v současné sobě jeho obliba u lidí vyznávajících jízdu v drsném terénu neklesá.

LAND ROVER DEFENDER

Land Rover Defender je legendou mezi terénními automobily. Byl konstruován jako pracovní vůz pro zemědělství, a nalezl uplatnění v mnoha armádách. Jeho charakteristický nezaměnitelný styl udává vyklenutá kapota, která skrývá silný, výkonný motor, nejsilnější je 2,5 l turbodiesel.  Pokud preferujete jezdit na benzín na výběr máte řadový čtyřválec 2,25 l nebo 2,5 l, dále řadový šestiválec 2,8 l, karburátorový osmiválec do 3,5 l nebo  4.01. Vyrábí se již od roku 1983. Během let prošel jen kosmetickými úpravami, větších změn se dočkal právě motor. Za zmínku stojí například přímé vstřikování paliva od počátku 90. tet 20. století. Až devadesát procent maximálního točivého  momentu (360 Nm) je v mezi   2 200 a 4 350 otáčkami za minutu. S tímto vozem zvládnete i ten nejobtížněji sjízdný terén a těžkou práci.

LAND ROVER FREELANDER

Tento vůz byl po několika problémech uveden na trh v roce 1996.  Od roku 2007 jsou na trhu vozy Land Rover freelander druhé generace.  Tento vůz si vysloužil velmi dobré hodnocení EUROncap.  Jedná se o silný, ale velmi komfortní vůz s pohonem všech kol – Terrain Response™. Nezávislé zavěšení kol zaručuje plynulou jízdu i v náročném terénu.

Další oblíbenou řadou vozů je luxusní, vysoce flexibilní, tichý Land Rover Discovery, který překvapí svou nízkou spotřebou.

Land Rover Sport je variantou terénních vozů s vysokým výkonem a luxusním interiérem. Více než jiné varianty se hodí na klasické a rychlostní silnice. Nenechte se mýlit, skvěle zvládne i náročný terén. Je mimořádně dynamický a vyrábí se se skvělou nabídkou motorů. Jeho design je jedinečný, celkový sportovní dojem podtrhuje vizuálně plošší tvarování a přední nárazníky odlišné od ostatních modelových řad.Charakteristické jsou i světlomety ve tvaru soustředných kruhů.

Společnost A. Charouz Motors, s.r.o. jako jediný autorizovaný prodejce a servis pro luxusní vozidla Land Rover ve Středočeském kraji  prodává nové i prověřené použité vozy včetně vozů předváděcích a referenčních v autocentrech Průhonicích a Karlíně. Dále nabízí vysoce profesionální služby včetně finančních služeb a pojištění. Také široká nabídka finančních služeb a pojištění.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*