Pohodlné bydlení v Praze 4.

byty Praha 4

byty Praha 4Doma trávíme mnoho času a měli bychom se tam především cítit dobře. Výběr bydlení proto neuspěchejte. Pokud na vás byt nepůsobí z nějakého důvodu dobře, nespokojte se s tvrzením, že si zde dřív či později zvyknete.

Při výběru bydlení v první řadě promyslete priority. Když už z nějakého důvodu nemůžete mít zahrádku, chcete alespoň balkon nebo prostornou terasu? Chcete moderní bydlení, při jehož návrhu bylo počítáno s aktuálním trendem energetické úspornosti bydlení. Chcete, aby vaše bydlení mělo příjemnou atmosféru? Je pro vás prioritou dostatek zeleně v okolí? Nebo potřebujete školku, školu a dětské hřiště v dosahu? V každém případě se vyplatí sepsat si požadavky kladené na nové bydlení od těch nejdůležitějších po ty méně důležité. Byty prodej Praha splňují požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Sehnat odpovídající bydlení na území hlavního města není lehké, ale v žádném případě to není nemožné. Je zde sice vysoká poptávka, ta je ale kompenzována poměrně vysokým počtem probíhajících a připravovaných developerských projektů, které nabízejí k odkoupení nové byty v Praze. Jedním z nich je projekt  Zahrady Opatov, který připravuje bydlení v bytovém domě se 182 bytovými jednotkami v Praze 4 – Opatově, u Litochlebského náměstí blízko stanice metra Opatov.

Bytový komplex je rozdělen na 3 obdélníková devítipodlažní křídla a kromě bytů zde najdeme i prostory pro komerční využití. Na výběr jsou nové byty dispozice 1+kk až po prostorné 4+kk a 5+kk. Byty v přízemí budou mít vlastní předzahrádky. Většina bytů v patrech bude mít balkón či terasu.

V podzemním podlaží a v 1. částečně nadzemním podlaží, které je dostupné i výtahem, se plánují garážová stání, sklepní kóje pro byty, kočárkárny, technické místnosti a strojovny. Prohlédněte si kompletní nabídku se všemi dostupnými byty Praha 4, od společnosti Sekyra Group.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*