Proč infrasauna?

Marimex

MarimexJedním ze způsobů, jak si zpříjemnit sychravý podzim, plískanice, mlhu a zimu dnešních dní, je prohřát si tělo v infrasauně. V dnešní době jsou domácí infrasauny poměrně cenově dostupné, veřejné sanování tedy není jedinou možností.

Domácí infrasauna má dlouhou životnost a bude dělat radost všem členům rodiny. Pobyt v infrasauně je totiž vhodný i pro osoby, kterým se pobyt v klasické finské sauně nedoporučuje. Pobyt v sauně si s vámi užijí i vaše děti. V infrasauně se totiž ke stejnému učelu, tedy zahřátí svalů, používá jiná metoda, než v klasické sauně. Infrapanely sálají infračervené záření, které prostupuje lidskou kůží. Nedochází tak k ohřátí okolního vzduchu a teplota v infrasauně se pohybuje okolo příjemných padesáti stupňů Celsia.

Můžete si vybrat model infrasauny Marimex, který vám bude vyhovovat rozměry, stylem i vybavením. Oceníte i snadné nastavení a obsluhu sauny. Aby byla relaxace ještě příjemnější, můžete si nechat infrasaunu ozvučit. Dobrý audiosystém umožní opravdový požitek z hudby spojený se sanováním. A kdo by na podzim nepotřeboval zlepšit náladu. Saunování totiž prospívá nejenom tělu, ale i duši. V dnešní uspěchané době stále více lidí neumí dostatečně relaxovat.

Na obložení sauny i vybavení interiéru se používají nejrůznější druhy dřeva. Velmi kvalitní je například kanadský jedlovec. V internetovém obchodě LevneElektro.cz máte na výběr  mnoho modelů určených pro jednu, dvě či tři, výjimečně až šest osob. Některé modely jsou vybaveny karbonovými, jiné keramickými topidly. Nechybí střešní ventilace, věšáky ani další doplňky.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*