Kouzelná fazole pobaví a potěší.

magická fazole

magická fazoleZnáte pohádku o Jankovi a kouzelné fazoli? Pohádka byla přeložena z anglického originálu o Jackovi a fazolovém stonku. Kouzelná rostlinka, která vyrostla ze semínka ukázala chlapci magický svět skrytý hluboko v oblacích. Kouzelná fazole opravdu existuje. Nevyroste sice až do nebe, ale stejně tak jako fazole z pohádky je jedinečná. Jedná se fazolové semínko, na které může být umístěn nápis podle vašeho přání. Nápis může být osobní nebo reklamní, vše je omezeno pouze místem na semínku.

Obdarovaný magickou fazolku zasadí podobně jako by se zasadila fazole běžná, zalévá a čeká asi tak týden, než mu vyroste rostlinka, která bude mít zvolený nápis přímo na sobě. Přesněji řečeno na prvních lístcích jejíž základy se nalézají již  ve fazolovém semínku. Pokud nechcete shánět květník a zeminu, můžete si objednat kouzelnou fazoli v plechovce. Plechovku se semínkem umístěte na světlé místo. Zálivka  postačí jednou za dva dny, aby půda zcela neproschla.  Fazole nejsou nijak speciálně náročné, vyhovuje jim běžná pokojová teplota mezi 18 a 25 stupni.  Magická fazole bude obdarované osobě dělat radost celou vegetační sezónu. Nepřipadá vám to kouzelné?

Fazoli můžete použít jako velmi originální dárek pro vaše kamarády nebo členy rodiny. Pořiďte jim fazoli s jejich jménem nebo originálním vyznáním, omluvou a podobně. Jako netradiční reklamní předmět mohou kouzelnou fazoli použít firmy. Na fazoli lze umístit název nebo logo firmy. Propagační předmět, který nepostrádá nápad a pointu ocení obchodní partneři i významní klienti.

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*