Robotické vysavače uklízejí za vás.

iRobot

iRobotNáš každodenní život usnadňují mnohé domácí spotřebiče, bez kterých bychom si život už dokázali představit jen opravdu těžko. Návrat ke spižírně, nasolování a konzervování potravin místo jejich uložení do lednice nebo výměna automatické pračky za valchu, rovná se noční můra každé domácnosti.

Každá druhá domácnost už považuje za samozřejmou součást domácích spotřebičů i myčku na nádobí, případně i sušičku. Většina lidí vlastní i mikrovlnou troubu a další domácí menší domácí spotřebiče.

Poslední novinkou mezi spotřebiči, které si již našly stálé místo mezi nepostradatelnými pomocníky v domácnosti, jsou robotické vysavače. Kvalitní robotické vysavače zvládnou bez problému uklidit podlahu v kuchyni, obývacím pokoji, chodbě i dalších částech domu i bytu. Automaticky se vyhnou překážkám v interiéru, jako jsou židle nohy od stolu a nábytek. Poradí si s koberci, uklidí i lino či plovoucí podlahu. Jejich výhodou je nízká výška a variabilita pohybu. Zvládnou vysát i v těžko přístupných místech pod postelemi atd.

Robotické vysavače iRobot si poradí i s obtížně odstranitelnými chlupy od vašich čtyřnohých mazlíčků. Majitelé psů či koček, kteří musí častěji vysávat či vytírat, aby udrželi podlahu čistou, tak získají poměrně dost času, který mohou trávit jinak než vysáváním či vytíráním podlahy. Podle typu povrchu a délky čištění zvolíte optimální režim vysávání. Inteligentní robotické vysavače jsou tiché a na jedno zvládnou vyčistit až čtyři pokoje. Nejvhodnější model robotického vysavače můžete objednat u specialisty na elektro, na internetových stránkách www.levneELEKTRO.cz.

1 Comment

  1. zajímavý článek, jaké máte zkušenosti s domácími mazlíčky? Náš pes se bojí i klasického vysavače, nerad bych jej zbytečně stresoval.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*