Ojedinělé projekty – rezidence na Vinohradech.

Korunní

KorunníI obyvatele hlavního města Prahy, chtějí bydlet v příjemném, pokud možno klidném prostředí. Přitom má každý své individuální požadavky. Soukromí je však důležité pro každého. Odvážný developerský projekt skupiny Sekyra Group tvoří novostavby Praha. Rezidence Korunní je komplex, který se realizuje na Vinohradech, a vychází vstříc všem požadavkům nejrůznějších klientů. Byty Vinohrady zahrnují i nadstandardní bytové jednotky, odpovídající těm nejnáročnějším přáním budoucích obyvatel. Součástí bytového komplexu jsou také ateliéry. Nové byty Praha je projekt, který se skládá ze třech různých částí. Podle svých možností a představ můžete zvolit jednu z částí projektu – Boulevard, Villa a Industrial.

Soubor budov má čtvercový půdorys. Budoucí majitelé bytů ocení zelenou odpočinkovou zónu mimo ruch okolních ulic, která se nachází ve vnitřním prostorném dvoře. Nechybí ani vodní plocha, keře a stromy a posezení. Ze dvora je přímý vstup do celého komplexu. Není to ovšem jediná zelená odpočinková zóna v dosahu.  Boulevard  je severní část komplexu nových bytů přiléhající k ulici Korunní. Je tvořena osmipatrovým bytovým domem s balkony. Ze všech bytů jsou zajímavé výhledy na Strašnice, Bohdalec, Vršovice, Nusle, Pankrác nebo Vinohrady.

Východní a jižní část Rezidence Korunní, zvaná Villa, představuje několik luxusních bytových jednotek. Tato část budovy navazuje na původní zástavbu městských vil v ulicích  Hradešínská a Římanská. Západní část Rezidence Korunní – Industrial tvoří moderní technicky pojaté nadstandardní obytné prostory. Industrial plynule navazuje na ukončený bytový projekt Korunní dvůr, který si ke svému bydlení již vybraly i mnohé známé osobnosti.

Dalším výjimečným projektem je BelariePark. Výhodou bydlení v tomto komplexu je příroda doslova za humny. V bezprostřední blízkosti se nachází  cyklostezka a in-line stezka. Byty Praha 4 zahrnují i bytový projekt BelariePark, který byl realizován na původních pozemcích továrního areálu závodu Orion v Modřanech v ulici Mezi Vodami. Díky moderním konstrukčním technologiím se podařilo zachovat historický ráz původního závodu Orion a nabídnout komfortní a nestísněné prostředí pro bydlení v krásné lokalitě.

Elipsovitá věž tyčící se nad budovou tvoří  střed budoucího bytového souboru. Jedná se o dominantu celého komplexu a přirozený orientační bod v krajině.  Ráz celého komplexu je nezaměnitelný, moderní a specifický. Celkový profil domů na společné základně, zelená střecha vnitřního bloku, přesuté balkóny, a mnoho dalších architektonických prvků si své milovníky brzy nalezne.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*