Zaměřeno na ocelové konstrukce

ocel

Ocel je velice univerzálně používaným materiálem ve strojírenství i stavebnictví. Pro své vlastnosti se používají především konstrukční nelegované oceli. Tento pevný a stabilní materiál s dlouhou životností se používá pro stavbu skladovacích, výrobních a nejrůznějších jiných hal a pavilonů. Lze jej použít i na menší projekty, jako jsou přístavby, vnitřní vestavby a technologické ocelové konstrukce od ocelových schodišť, zábradlí přes pracovní pochozí lávky, pracovní plošiny a výtahové šachty po koncertní pódia či střešní konstrukce pro nejrůznější objekty.

ocelI když ocelové konstrukce najdou své uplatnění především v průmyslových stavbách, ocel má své místo i při stavbě rodinných domů, garáží a podobně. Kov vypadá velmi zajímavě v kombinaci se sklem i dalšími materiály. V rodinném domě se používá především u venkovních schodišť a přístřešků nad schodištěm. V bytových domech a na veřejných místech jsou čím dál tím více k vidění externí výtahy pro bezbariérový přístup.

Ocelové konstrukce podle přání zákazníka

METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o. se specializuje na výrobu, finální povrchovou úpravu, dodávku a montáž ocelových konstrukcí včetně odborně provedených svářečských prací. Nejčastěji používanou povrchovou úpravou ocelových konstrukcí je syntetický nátěr prodlužující životnost. Dalšími možnostmi je pozinkování či speciální protipožární nátěr.

Není problém nechat zhotovit ani jeřábové dráhy v hůře dostupných halových prostorech. Samozřejmostí jsou směrové a výškové rektifikace jeřábových drah, včetně zaměření jeřábové dráhy po opravě a vystavení protokolu o měření. Firma má zkušenosti se strojními opravami mostových jeřábů. Mezi další poskytované služby patří stěhování strojů, půjčovna transportních vozíků a dalšího zařízení a v neposlední řadě montáž a dodávka ocelových průmyslových potrubních rozvodů a zařízení pro vzduch, vodu, páru či jiný plyn. Pro potrubní rozvody se používá ocel třídy 11, 12 a 15.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*