Krmivo pro všechny kočičí příběhy

brit kote s hrackou

Kočky se liší stejně jako lidé. Mají různé potřeby podle toho, jak jsou staré, podle toho, kde žijí nebo podle specifických vlastností a nároků. Na světě nenajdete dvě stejné kočky. Každá kočka je jedinečná osobnost, bytost s vlastní individualitou. Způsob, jakým kočky žijí, jaký mají denní rytmus a co potřebují, je pro českého výrobce krmiv Brit klíčovým vodítkem pro vývoj receptur. Všímá si jejich společných potřeb a umí řešit i jejich individuální nároky. Řada krmiv Brit Care Cat byla vyvinuta na míru kočičím osobnostem a jejich životním příběhům.

brit kote s hrackou

Brit Care Cat plně vychází vstříc požadavkům koček nejen v závislosti na obecných principech (například rozdílné nároky kotěte a dospělé kočky), ale i vzhledem k jejich dalším potřebám, které třeba plynou z rozdílů mezi kočkou žijící venku nebo v bytě. Zároveň však respektuje jejich základní potřeby. Jedno mají ale všechny kočky společné – jsou masožravci, a navíc velice náročné na chutnost stravy, některé tíhnou k určitým zdravotním problémům.

Navrženo pro masožravce

Receptury jsou řešením pro všechny milovníky koček, kteří dávají přednost prevenci výživou a zároveň chtějí svým mazlíčkům dopřát kvalitní a chutné krmivo. Maso je pro kočkovité šelmy nenahraditelným zdrojem živin, a proto krmiva Brit Care Cat obsahují vysoké procento masa (55 %) a současně jsou bez kukuřice, sóji a pšenice. Skvělým zdrojem antioxidantů jsou plody rakytníku obsažené v krmivu. Díky němu a vyváženému poměru minerálů podporuje kompletní krmivo zdraví důležitých orgánů a brání vzniku zánětů v těle.

Kočičí individualita

Ať už vaše kočka žije venku nebo v bytě, jedná se o hravé kotě, dospěláka nebo rozvážného seniora, má dlouhou srst, potíže se zažíváním nebo je kastrovaná, v řadě Brit Care Cat pro ni najdete krmivo splňující konkrétní parametry. Na výběr máte z 11 variant, které mají odpověď na všechny kočičí příběhy. Nově Brit Care Cat nabízí také recepturu s kachním masem pro kočky velkých plemen.

Kdo si hraje, nezlobí

Během měsíce listopadu dostanete ke každému zakoupenému 2 kg balení kompletního krmiva Brit Care Cat dárek pro svoji kočku v podobě myšky s šantou kočičí a peříčkem místo ocásku. Vaše šelma bude mít o zábavu postaráno!

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*